AÖF Bahar Dönemi Sınav Sonuçları


Açıköğretim sınavına giren binlerce öğrenci sınav sonucunu heyecanla bekliyor. 14 Nisan Cumartesi ve 15 Nisan Pazar günü Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan sınavın sonuçları açıklandı mı?

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Öğrenciler tarafından merakla beklenen Açıköğretim sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Genellikle sınav tarihinden itibaren 15 gün içerisinde açıklanan sınav sonuçlarının 30 Nisan Pazartesi günü açıklanması bekleniyor.  14-15 Nisan vize sonuçlarını görüntülemek isteyen adaylar, sonuçlar açıklandıktan sonra AÖF’ün resmi internet sitesinden öğrenci numaraları ve şifreleri ile vize sonuçlarına ulaşabilirler.

FİNAL SINAV TARİHLERİ DEĞİŞTİ!

Anadolu Üniversitesi’nin resmi sayfasında yapılan açıklamaya göre Bahar dönemi final sınavlarının tarihleri değişti. Tarihin değişme sebebinin Ortaöğretiim Kurumları için ilk defa yapılacak olan merkezi sınav tarihlerinin 2-Haziran’a alınmasıdır. Bu sebepten dolayı Haziranda yapılması planlanmış, Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri Bahar Dönemi final sınavları 26-27 Mayıs 2018 tarihinde yapılacaktır. Bu karar, Anadolu Üniversitesi resmi sayfasında duyurulmuştur.

 ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi son sınıfta öğrenimini sürdüren öğrenciler için üç ders sınavı tarihleri belli oldu. Son sınıflar için yapılacak üç ders sınavı 21 Temmuz 2018’de yapılacak. Sınav sonuçlarının ise Ağustos’un ilk haftasında açıklanması bekleniyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR