AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak


aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

13-14 Ocak tarihinde yapılan AÖF ( Açık Öğretim Fakültesi ) final sınavının ardından öğrencilerin gözü kulağı bu haberde. AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusu, binlerce öğrencinin merak konusu, öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. İşte cevabı

Final sınavlarının geçtiğimiz hafta sonu yapıldığı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ( AÖF) sonuçları sınava giren öğrenciler tarafından heyecanla bekleniyor. Öğrenciler şimdi de gözlerini AÖF final sınavı sonuçlarına dikti. AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak cevap; Sonuçların açıklanmasına yaklaşık iki haftalık bir zaman var. Fakat bu süreyi beklemek istemeyen öğrenciler Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı cevap anahtarını bekliyorlar. Resmi sınav sonuçlarını merak eden öğrenciler, cevap anahtarı ile yaptıkları soruları karşılaştırarak sınav sonuçlarını önceden öğrenmek istiyor. Peki AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF cevap anahtarı yayınlandı mı? AÖF Yeterlilik sınavı olacak mı? İşte AÖF final sınavıyla ilgili merak edilen konular;

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF sınav sonuçları sınavların bitmesinin ardından yaklaşık on beş günlük süre içerisinde açıklanmaya başlanıyor. Buna göre 22 Ocak ila 25 Ocak 2018 tarihlerinde açıklanması bekleniliyor. Sonuçlar Anadolu Üniversitesi’nin resmi web sayfasında yayınlanacaktır. Sisteme öğrenci girişi yaparak sınav sonuçları sorgulanabilecek.

AÖF SORULARI VE CEVAPLARI BUGÜN YAYINLANIYOR!

AÖF ( Açık Öğretim Fakültesi ) merak edenler için güz dönemi final sınav soruları ve cevapları, Anadolu Üniversitesi e-Kampüs sayfasında yayınlanmaktadır. Üniversite soruları direkt olarak sitede yayınlanıyor. Öğrenci giriş üzerinden öğrenciler sınavda çıkan soruları ve cevapları görebiliyor. Bu sayfaya girerek tüm işlemlerinizi, önceki sınav sonuçlarınızı görebilme şansınız da var.

İŞTE SORULARIN YAYINLANACAĞI SİTEYE GİRECEĞİNİZ LİNK

DİĞER MERAK EDİLEN SORU YETERLİLİK SINAVI OLACAK MI?

Birçok öğrencinin merak ettiği diğer sorunun cevabını fakülte sınav tarihleri içerisinde açıkladı. Yeterlilik (Bütünleme) sınavları yapılmayacak. Sınav tarihleri içerisinde yeterlilik sınavı ile ilgili bir açıklama gözükmüyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR