Apple yeni ürünleri ile herkese ders vermek istiyor!


Dünya devi bir şirket olan ve yaptıklarıyla, ürettikleriyle ve satışa sunduklarıyla pek çok kişiyi gerek memnun eden, gerek tatsız konularda karşımıza çıkarılan seçimlerle ön planda yer edinen her türlü ürünle hizmet sunan Apple yeni ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz ay hatırlarsanız (ilgilileri kesin bilecektir) bir etkinlik düzenlenmişti ve orada yeni iPhonelarını tanıtmıştı marka. Kullanıcılar için özel bir sürpriz görevi gören bu ürünlerde, yeni ürünler tanıtılmaya başlandı bu akşam. Marka öncelikle iPad pro tanıtımı yaptı. Apple yeni ürünleri ile ilgili durumlar şu şekilde.

IPAD Pro Nasıl? Özellikleri Ne?

Özellikle gelişmiş teknoloji konusuyla gündeme gelen Apple, teknolojilerle donatılan her türlü seçimi kendine has bir dilde büyütüyor ve tasarım bandında çok farklı hikayeler geliştiriyor. Tüm kenarlara kadar uzanan geniş erkanlı bir yapı ile karşımıza çıkan yeni iPad pro için yüz tanıma sistemi ve özel smart kalem kullanılmış durumda.

Mac Book Air Nasıl? Özellikleri Ne?

Yeni macbook air özellikleri daha çok incelik ile çıkıyor karşımıza. Retinası mesela daha özel ve dokunmatik de aynı güveni vermeye devam ediyor. Klavye ve fare için yeni bir tasarım hazırlanmış ve anlatılana göre şimdiye kadar ki en çevreci kasa tasarımı olarak çıkıyor karşımıza.

 

Tabi bunlar şu an için ürün tanıtımları. Fiyatları da net değil. Sizce Apple ürünleri fiyatları ne durumda olur? Doların yükselmesi de etkileyecek gibi görünüyor. Sizin tercihiniz hangi yönde?


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR