Apple ve Yeni Video İçerik Hizmeti “Buna Hazır Mıyız?”


Apple medya mensuplarına gönderdiği 25 Mart tarihli bir davetiyede sadece “Gösteri zamanı” ifadesini kullanarak yeni video servisine atıfta bulundu.

Son dönemin en büyük tüketim ürünü olan video içerik konusuna, Apple tarafından alternatif ve yenilikçi bir yaklaşım getiriliyor. Marka tarafından ön plana çıkarılacak olan bütün seçenekler, gerçek bir içerik hizmeti oluşturacak. Apple’dan Pazartesi günü medya mensuplarına gönderilen bir davetiye, 25 Mart’ta Apple Park’taki Steve Jobs Salonu’nda bir etkinlik olacağını söylüyor. Bu etkinlikte Apple’ın bir süredir beklenen televizyon ve video servisini tanıtacağı düşünülüyor.

 

Kaynaklardan daha önceden alınan bilgilerde Apple’ın video servisini Nisan ayında kullanıma sunacağı belirtilmişti. Apple genellikle etkinlikten bir hafta sonda ürünlerini ve servislerini kullanıma sunuyor. Apple’ın davetinde etkinliğin ne ile ilgili olduğu belirtilmedi. Açıklama olarak sadece “Gösteri zamanı” ifadesi kullanıldı.

Apple bir süredir video servisi hazırladığına dair ipuçları sunuyordu. Hollywood’da kendi içeriklerini üretmek için 2 milyar Dola harcayan şirket, Oprah Winfrey gibi büyük yıldızlarla anlaşma imzaladı. Kaynaklar Apple’ın CBS, Viacom, Lions Gate gibi şirketlerin eserleri için abonelik hizmeti sunabileceğini belirtiyor. Apple ayrıca kendi orijinal içeriklerini de abonelerine sunacak.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı