Aralık Ayının Kötü Etkilerini Üzerinde Taşıyacak Burçlar!


29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları
29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bazen işler inanamadığımız kadar güzel ilerlerken bazen de ne yaparsak yapalım olumsuzluklar peşimizi bırakmaz. Böyle zamanlarda çoğunlukla hayata yön veremediğimizi ve elimizden hiçbir şey gelmediğini hissederiz. Tüm çabalarımız sonuçsuz kalır ve olaylar etkimizin dışında gelişir. İşte Aralık ayı da bazı burçlar için böyle olacak. Ancak 3 burç için oldukça şanslı bir ay olurken 3 burçlar üstesinden gelebileceği zorluklarla baş başa kalacak…

Bazen olaylar etki alanımızın dışında gelişir ve yapabileceğimiz hiçbir şey yoktur. Her şey art arda gelir ve asla durdurulamayan bir hal alır.

Aralık ayı ise 3 burç için oldukça iyi geçecekken 3 burcu ise bazı olumsuzluklarla mücadele etmek durumunda bırakacak. Ancak elbette üstesinden gelmesini bilecekler.

1. Koç

Son dönemde kendini pek de iyi hissetmeyen Koç burçları, Aralk ayında kabuklarına çekilmek isteyecekler. Kendilerini uzun zamandır çok yorgun hissediyorlar ve bu yorgunluk yalnızca fiziki bir yorgunluk değil. Kendilerine özen göstermedikleri, aslında kendilerini aşırı zorladıkları bu dönemde “Gerçek Düğümler (True Node) etkisiyle aileleri, ev hayatları ve genel olarak duygu durumları çok önem kazanacak. Kendilerini değişime zorlanmış ve ağır bir yük altında hissedecekler. Bu konularda yaşayacakları problemler karşısında asla rahatsız edilmek istemeyecekler. Bu onların problemlerden kaçış yöntemi olacak. Durum ne kadar kötüleşirse kötüleşsin üstesinden gelmeyi de bilecekler. Aralık ayında eski dengelerine kavuşmak ise ilk hedefleri olacak.

2. İkizler


Aralık ayı İkizler burçları için yanlış anlaşılmaların yaşandığı bir dönem olacak. Yaptıkları her şeyde büyük bir kafa karışıklığı yaşayıp aceleci davranacaklar. Bu da işlerin daha da kötü hale gelmesine sebep olacak. İşlerini doğru ve düzgün bir şekilde yapmaya çalışırlarken karşı taraftan hiç de öyle görünmeyecekler. Aralık ayı gereksiz harcamaları durdurmaları ve giderlerini kontrol etmeleri gereken bir ay olacak. Geçmişte kaldığını düşündükleri bazı olaylar beklemedikleri bir anda karşılarını çıkıp düzenlerini bozabilir.

3. Oğlak


Uzun zamandır yalnızca yetiştirmeleri gereken işlere odaklanan ve kendileriyle neredeyse hiç baş başa kalamayan ve dinlenemeyen Oğlak burçlarını zor bir ay bekliyor. Gerçek benliklerine dönebilmeleri için birçok şeyi değiştirmelere gerekecek. Bunun için de beklediklerinden çok daha fazla üzülebilirler. Ayrıca sevgilerini istemeyen birine aşırı sevgi göstermeye çalışacaklar. Ancak sevgilerini hak etmeyen kişilere verdiklerini eninde sonunda anlayacaklar. Sadece güçlü durup, sakince atlatmaları gereken bir ay olacak Aralık.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR