Artık Bundle’dayız! Bundle ile Sen de Bizi Takip Et!


Unimetre.com olarak gençlerin ve ruhu genç olanların her zaman yanında olmayı, onlara özel olarak içerikler üretmeyi ve fayda sağlamayı ön plana çıkardık. Unimetre Bundle çalışmaları ile artık daha yakın olacağız.

Odak noktamızda tamamen güçlü bir içerik hizmeti oldu. Bu yüzden çalışmalarımız büyümeye başladı ve artık Bundle bünyesinde de yer almaya başladık. Sitemizi takip etmek için yapacaklarınız sadece birkaç tıklama işlemi olacaktır.

İlk İşlem Bundle Üzerinden Arama Yapmak!

Uygulamaya girin ve hemen ardından arama ekranına ulaşın. En aşağıda yer alan arama bölümünden, Unimetre yazarak bize ulaşabilir ve takibe alabilirsiniz. Ayrıca eğlence kategorisinden de sitemize ulaşabilir ve hemen takibe alabilirsiniz.

Yeni içerikler, yeni nesil yayın döneminde karşınıza olmaya, bütün heyecanı ile sizlere fırsat sunmaya devam edecek. Bununla birlikte bizler de alternatif medya yaklaşımlarımızla sizlerin yanında olacağız. Mobil uygulama üzerinden pek çok bilgiye ulaşabildiğiniz bu uygulama için, hemen uygulamayı indirerek bizleri takip edebilirsiniz.

Keyifli okumalar diliyoruz!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR