Aslan Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


aslan burcu aşk hayatı

İlişki konusunda burçların etkisi çok büyüktür. Burçların bazı özellikleri ve karaktere olan yansımaları başka bir burçla olan beraberliği olumlu ya da olumsuz olarak etkilemektedir. Aslan burcu aşk hayatı içerisinde hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlarla uyumsuzluk yaşar, bu yazımızda bahsedeceğiz.

Aslan burcu aşk hayatı içinde birlikte oldukları insanın ayaklarını yerden kesecek kadar ateşli bir aşk yaşayabilir.  İkizler, Boğa ve Koç’la dillere destan olacak bir beraberlik yaşar. Başak, Oğlak ve Balık ise Aslan’ı mutsuz eder.

ASLAN-KOÇ

Ortak noktanız çok 
İşte krallara layık bir ilişki. Koç sizi gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Karizmatik kişiliğinizden etkilenecek, üzerinize düşecek ve sizi şımartacaktır. Çok fazla ortak noktanız var. Birbirinizi yönetmeye kalkışmadığınız sürece problem çıkmaz. Doğru bir insanla birlikte olduğunuzu unutmayın.

ASLAN-BOĞA

Mükemmel ötesi aşk 
İki inatçı karşı karşıya! Bu ilişkiden ne beklediğinizi çok iyi sorgulamanız gerekiyor. Aradığınız aşk mı, dostluk mu? Eğer isterseniz, her ikisi de mükemmel olacaktır. Aranızdaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlüdür. Birbirinize dokunduğunuz anda her şeyi unutursunuz.

ASLAN-İKİZLER

Tutku haline gelecek
Onu görür görmez beğeneceksiniz. O da size ilk bakışta aşık olacak. İkiniz de birbirinize benziyorsunuz. İkizler, bencildir. Sizi sevse bile her alanda üstünlük savaşı verir. Tüm bunları yaparken, öyle çekicidir ki ona kızmak yerine daha da bağlandığınızı hissedersiniz.

ASLAN-YENGEÇ

Eskidikçe güzelleşir
Sizi gördüğü an aşık olacak fakat bu ilişkide hep bir şeyler yanlış gidecektir. Yengeç’in bağlılığı hoşunuza gitse bile, beraberliğinizde sorunlar çıkacaktır. Yine de uzun bir beraberlik olmasına izin vermelisiniz. Yengeç’te aradığınız sevecenliği ve sıcaklığı bulacaksınız. İlişkiniz eskidikçe güzelleşecek.

ASLAN-ASLAN

Filmlerdeki gibi! 
Her şeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok. Fakat her şey, dışardan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmayacaktır. Aranızda büyük savaşlar çıkacak. Her kavgadan sonra birbirinizin kollarına atılacak sonra yine kavga edeceksiniz. Bazılarına göre bu tür ilişkiler sadece filmlerde yaşanabilir.

ASLAN-BAŞAK

Dost kalsanız iyi olur 
Başak’la kolay anlaşamazsınız. Onun eleştirici yönleri sizi rahatsız edecektir. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı değildir. Para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Siz, maddeye değer vermediğiniz için, onun davranışları farklı gelecektir. Bu beraberlik sizi düş kırıklığına uğratacak, hatta öfkelendirecektir.

  20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

ASLAN-TERAZİ

Sizi asla terk etmez 
İşte ömür boyu sürecek bir aşk. Terazi kendini size sevdirme çabası içinde olacak ama asla ısrarcı davranmayacaktır. Aranızda kaliteli ve seviyeli bir beraberlik başlayacak. Aslan burcu aşk hayatı içinde mutlu olabileceği burçlardan biri terazi burcudur. Gerçek mutluluğu birbirinizde bulacaksınız. Sesinizi yükseltmediğiniz sürece, bu beraberlik tam anlamıyla dört dörtlük olacaktır.

ASLAN-AKREP

Çok özel bir ilişki
İki güçlü kişiliğin karşılaşmasını arenaya çıkan iki dövüşçü gibi yorumlayabiliriz. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşayamayacağını düşünerek, savaşmak yerine paylaşmayı yeğler. Gerçekten yaşanmaya değer bir aşktır bu. Herkese nasip olmayan bu özel ilişkide, her şey olağanüstü gelişecektir.

ASLAN-YAY

Sizi sersemletecek 
Aslan burcu aşk hayatı içinde yay burcu ile korkusuzca bir ilişki yaşayabilir. Size meydan okuyan bir cengaverdir o. Nice ilişkilerini bir kalemde gözü kırpmadan silmiştir. Böylesine olağanüstü bir kişi ile karşılaşmak sizi sersemletebilir. Çekiciliği sizi öylesine etkiler ki, o kaçtıkça siz kovalamaya başlarsınız.

ASLAN-OĞLAK

Ayrılık kapıyı çalacak
Oğlak’la bir aşk yaşamak en son yapacağınız iş olmalı. Kaliteli bir yaşamı seven Oğlak, Aslan’dan etkilense bile beklediği ilgiyi göremeyecektir. Oğlak seçkin bir kişiliğe sahiptir fakat, yaşama görüşü Aslan’la aralarına bir duvar örecektir. En doğrusu, yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmektir.

ASLAN-KOVA

Dört dörtlük çekim 
Kova, Aslan’ın zıt tipidir. Birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan kendine benzeyen fakat farklı olan bu kişiden çok hoşlanacaktır. Birbirlerini büyülemeyi başaran bu çiftin aşkı ömür boyu sürecektir. Üstün zekaya sahip Kovalar, ilginç ve marjinal tarzlarıyla, kendi imajlarını ilişkilerine yansıtacaklardır.

ASLAN-BALIK

Günün birinde biter
Romantik ve duygulu Balık’ı başlangıçta beğenebilirsiniz. Fakat o sizin kadar güçlü bir kişiliğe sahip değildir. En küçük tartışmalarınızda kırılacak, üzülecek ve hatta size kin duyacaktır. Onun asılsız düşleri de, sizi rahatsız edecektir. Günün birinde bu ilişki bitecektir. Çabalarınız sadece ayrılığı geciktirecektir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR