Avengers: End Game Sinemalarda Olay Olmaya Devam Ediyor!


Marvel’ın dört gözle beklenen filmi Avengers: End Game (Yenilmezler: Son Oyun) sinemalarda ve bilet bulmak neredeyse imkansız.

Bu süreç gerçekten hızlı ilerlerken, sinema salonları insanlar için gerçekten değişen ve ilerleyen bir süreç yaratıyor. Bir çok farklı seçenek dahilinde ön plana çıkarılan pek çok fırsat ve ayrıcalık adına, sizler de kendinize dair bir ihtiyacı kullanabilir ve çözümleri organize edebilirsiniz. Sinema salonları için yoğun mesailerin ön plana çıktığı şu günlerde, bir de spoiler durumu var. İnsanlar sosyal medya üzerinden filmin finalini çekip paylaşmaya devam ediyor. Bu durum da bir yerde pazarlama taktiği gibi görünüyor. Bakalım neler göreceğiz.

 

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde birçok arkadaşlarını yitirmişler ve paramparça olmuş olan Yenilmezlerimiz için son oyunu oynama zamanı geldi. Zira Thanos elinde topladığı güçlerle istediklerini yapma konusunda kararlı.Eminiz ki sizler de bu soruları merak ediyorsunuzdur; bir önceki macerada alt edemedikleri Thanos’u nasıl yenmeyi düşünüyorlar? Ekip arkadaşları geri gelecek mi? ya da geriye kalan gruptan eksilmeler olacak mı?

 

 

 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR