Avengers Endgame Sonunda Duyulan Sesin Anlamı!


Marvel’ın 2008 yılında Iron Man ile başlattığı 11 yıllık  Marvel Sinematik Evreni, Avengers Endgame ile sonlanmıştı. Vizyona girdiği günden itibaren rekorları alt üst eden Endgame bir dönemi kapatmasının yanında ek sahnesi olmamasıyla da dikkat çekmişti. Yazımızın devamında herhangi bir ek sahnesi olmayan Endgame’in sonunda duyulan ancak pek çok kişinin kaçırdığı sesi inceleyeceğiz. 

Yazımızın devamında Avengers Endgame ile ilgili spoiler içermektedir. Eğer ki Avengers Endgame’i izlemediyseniz ve izlemek istiyorsanız diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz. 

Avengers Endgame sonunda her hangi bir ek sahne olmadan Marvel logosu ile son bulunuyor. Ancak Marvel logosu ile birlikte bir Demir dövme sesi duyuluyor. Bu ses 2008 yılındaki Iron Man filmine ait. Bilindiği üzere Iron Man’in ilk filminde Tony Stark’ın mağarada ilk zırhı yapmasına tanık olmuştuk. Bu ses başka bir şeye benzetmek çok zor. Marvel’ın böyle bir ses koymasıyla birlikte pek çok teori ortaya atılmaya başlandı. 

1- Iron Man’in cenazesine katılan ve gördüğümüzde tanımadığımız o çocuk!

Iron Man’in cenazesine katılan ve pek çok kişinin tanımadığı o genç Iron Man 3’teki küçük çocuğun kendisi. Ortaya atılan yeni teorilerden birisi de söz konusu bu çocuğun yeni Iron Man olacağı yönünde. 

2- Tony Stark’ın kızı!

Ortaya atılan bir diğer teoriye göre ise yeni Iron Man Tony Stark’ın kızı olacak. Tony Stark’ın hayatını kaybetmesinin ardından neler yaşanacağını henüz bilmiyoruz. Bakalım önümüzdeki yıllar bizlere neler gösterecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR