Avengers Endgame’in Gişe Hasılatı Kısa 2 Milyar Doları Geçti!


Marvel evreninin en fazla beklenen son filmi Avengers : Endgame, 2 milyar dolar barajını çok kısa sürede geçti. İşte Avengers Endgame’in geride bıraktığı o filmler. 

Avengers Endgame’in küresel hasılatı, rekor sürede 2 milyar dolar barajını aştı. Şu anda 2.18 milyar dolarlık bir gelir elde eden film, 2 milyar dolar barajını aşan 5 filmden biri oldu. Açıklanan son rakamlara göre 2.18 milyar dolarlık bir gelir elde eden Avengers Endgame, Avengers: Endgame; Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens ve Titanic’i geçerek en yüksek kâr elde eden ikinci film olarak tarihe geçti. 

Marvel Studios’un Başkanı olan Kevin Feige, Avengers Endgame hakkında “Iron Man’den itibaren tek yapmak istediğimiz şey karakterlerin çizgi romanlarda sahip olduğu canlılığı beyaz perdeye de yansıtabilmekti” dedi. 

Avengers film serisinin yönetmeni olan ve Endgame filminin de yönetmenlik koltuğunda oturan Anthony ve Joe Russo kardeşler “Avengers : Endgame filmini yaparken filme kendimizden bir şeyler kattık ve dünya üzerinde herkesi derinden etkileyebilecek bir film çıkartmayı umduk. Filmin oyuncu ve personel kadrosunun, Infinity War hikayesini sonlandıracak filme bu denli bir güven kazandığı için fazlasıyla mutlu olduğumuzu söyleyebilirim. Kevin Feige’e Disney ve Marvel’da bulunan herkese ve dünyanın her yanındaki hayranlarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi. 

Bakalım Avengers : Endgame, 2.788 milyon dolar elde etmiş olan Avatar’ı geçip tüm zamanların gişe de en fazla gelir elde eden filmi olmayı başarabilecek mi?


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı