Ayakkabı Bağcıkları Kaç Farklı Şekilde Bağlanabilir?


Küçüklüğümüzde en büyük dertlerimizden birisi ayakkabı bağlamak olmuştur. İşte Ayakkabıların kaç farklı şekilde bağlanabileceğini gösteren bu video sayesinde kendinize en uygun ayakkabı bağlama stilini bulabileceksiniz. 

Spor ayakkabılarının 2000’li yıllardan sonra popüler hale gelmesiyle birlikte pek çok kişinin en büyük sorunu bağcık bağlama olmuştu. Günümüzde pek görülmese de bu ayakkabı modellerinin bir kısmı yandan bağcıklıydı ve çok az kişi bilse bile bu modellerinden bağcıklarını takmak ve bağlamak için özel bir yöntem bulunuyordu. Genellikle halı saha kramponu modellerinde gördüğümüz bu tarz bağcık stili sayesinde ayakkabıların yüzeyi daha pürüzsüz hale gelir ve topa istenilen şekilde vurmayı, topu kontrol etmeyi kolaylaştırır ve daha iyi bir futbol deneyimi yaşatırdı. 

Elbette ki herkes halı saha maçlarına gitmiyor ve krampon modelleriyle ilgilenmiyor olsa da günümüzde pek çok kişinin spor ayakkabısı bulunuyor. İnternette çokça izlenen bir videoda ise kişilerin bu ayakkabıların bağcıklarını nasıl farklı bağlayabilecekleri gösteriliyor. 

Bob Kitt adında bir kullanıcı tarafından paylaşılan videoda ayakkabı bağışı bağlamanın aşırı basit versiyonlarıyla birlikte inanılmaz karmaşık versiyonlarının da yer aldığı pek çok yöntem bulunuyor. Bob Kitt’in bu videosunun ardından sosyal medya platformlarında videoyu izleyen pek çok kişi kendi bağcık bağlama yöntemlerini paylaştı. İşte Bob Kitt’in ayakkabı bağlama yöntemlerine farklı bir bakış açısı getirecek olan kendine has yöntemleri. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR