Balık Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


balık burcu aşk hayatı

İyi bir ilişki için olmazsa olmaz kurallardan biri de burç uyumudur. Partnerinizle anlaşmazlıklarınızın nedeni sadece burçlarınızın uyumsuzluğu olabilir. Hatta partnerinizin burç özelliklerini bilirseniz ilişkinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda size balık burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla anlaşır hangileriyle anlaşamaz, onlardan bahsedeceğiz.

Balık burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla uyumludur? Duygu dolu Balıklar, burçlar aleminin belki de en hayalci üyeleridir. Bu yüzden de Koç, Kova, Aslan ve İkizler burcu onlara göre değildir.

BALIK-KOÇ

 Sessizce ayrılırlar 
İkisi de birbirlerinin dünyalarını tüm iyi niyetlerine rağmen anlayamazlar. Koç’un hareketli yapısına bir Balık’ın eşlik edebileceğinizi düşünmeniz bir hata. Tüm iyi niyetinize rağmen bu beraberliğin ömür boyu sürmesi imkansızdır. Zaten her şeyin yarım kalacağını onlar da anlamışlardır. Sessizce ayrılırlar.

BALIK-BOĞA

Renksiz bir beraberlik 
Balık burcu aşk hayatı içinde Boğa burcu ile değişik bir beraberlik yaşayabilir. Başlangıçta her şey normaldir. Her şey olması gerektiği kadardır. Bilinen görevler paylaşılmıştır. Herkes kendince sorumluluğuna sahip çıkar. Renksiz, kokusuz ve tartışmasız bir beraberliktir bu. Uzun vadede birbirlerine karşı nedensiz reaksiyonlar göstermeye başlarlar. Neden başlattıklarını onlar da bilemez.

BALIK-İKİZLER 

Ayrılık kaçınılmaz 
İkizler, bir dünya insanıdır. Balık ise, kendi mistik dünyasının aşk kahramanıdır. Düşler ise hep masallarda kalır. Balık, İkizler’i istediği gibi yönlendiremez. Ne yaparsa yapsın, İkizler yol hazırlıklarına başlamıştır. Ona güle güle demekten başka bir şey yapamaz.

BALIK-YENGEÇ

Kıskançlığa dikkat
Tanıdık denizlerin usta yüzücüleri, karşılaştıkları anda hiç yabancılık çekmezler. Onlar, birer sualtı kahramanıdır. Konuşmadan anlaşır, yıldırım hızıyla birbirlerine çekildiklerini hissederler. Başkalarının dünyaları onlara yabancıdır. Artık, özledikleri aşka kavuşmuşlardır.

BALIK-ASLAN 

Gece ve gündüz gibi
Bu ilişki, gece ve gündüzü anımsatan zıt kişiliklerin kaynaşması gibidir. Balık’ın pırıltısı, Aslan’ın ışıltısı ile birleşir. Muhteşem bir dekor, mükemmel bir oyun. Her oyunun bir sonu vardır. Işıklar söner ve perde kapanır. Geriye güzel bir senaryo ve hep sahnede görmek istediğimiz kahramanlar kalır.

BALIK-BAŞAK 

Bir araya gelemezler 
Ters koordinatların insanlarıdır. Hangi düğmeye bassanız yanlış ses verir. Balık, dünyaya anne ve baba olmak için gelmiştir. Duygusallığını yüksek dozlarda kullanır. Başak ise, iş dünyasının önemli kişisi olmaya kurgulanmıştır. Sonuç, her ikisi için hayal kırıklığıdır. Her şey bir gün tarihe karışacaktır.

  27 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 

BALIK-TERAZİ 

Duygular ön planda 
Gözyaşları, vedalar, kavuşmalar ve romantizm, bu filmde fazlasıyla yer alır. Bu beraberliğe kendilerini öylesine kaptırırlar ki, yaşamda başka insanların da var olduğunu keşfettiklerinde artık çok geçtir. Duyguların paylaşıldığı bu aşkta beklenen gelişme istenen sonucu vermeyecektir.

BALIK-AKREP 

Gözyaşları çok olur
Bu aşkta gözyaşı mutluluktan daha fazladır. Akrep’in sert çıkışlarından, Balık bol bol nasibini alır. Biraz da cinsel ağırlıklı olan bu ilişkiye, kıskançlık duygularının katılması ile aşkın tüm öğeleri tamamlanır. Gerçek olan tek şey konuşacak zamanları olacaktır. Onları kendi haline bırakmak galiba en iyisi.

BALIK-YAY 

Zor bir süreç başlar 
Balık’ın aşırı duygusallığı Yay’a çok garip gelir. ‘Vur kaç’ tan hoşlanan Yaylar için Balık, zor bir yüktür. Bir gün her şeyin mükemmel olacağına inanan Balıklar için zor bir süreç başlar. Bir bilseler Yay’la bu beraberliğin asla olmayacağını, acaba yine beklerler mi?

BALIK-OĞLAK 

Pişman olmazlar
Balık burcu aşk hayatı içinde Oğlak burcu ile çok iyi anlaşır. İşte ideal bir çift. Herkes kendi görevinden memnundur. Oğlak, yaşamını iş hayatına göre kurgulamıştır. Maddesel konular hayatının bir parçasıdır. Amacı başarılı olmak, kendini kanıtlamaktır. Balık’ın ise buna hiç itirazı yoktur. Bu birliktelikte her şey yolundadır.

BALIK-KOVA 

Ortak yanları yok 
Fiziksel çekim haricinde, fazla ortak yönleri yoktur. Kova’nın yardımseverliği, Balık’ın hoşuna gitmiş, onu kendine yakın görmüştür. Herkes kendi yaşamına çekildiğinde, birlikteliğin sıradanlığı ortaya çıkacaktır. Özgürlükçü Kovalar’ı, Balık’ın derin aşkı bile yolundan döndüremeyecektir.

BALIK-BALIK 

Yoğun ve derin bir aşk 
Kendi duygusal denizlerinde boğulmadan yaşamayı öğrenmek zorundadırlar. Zaten başka şansları da yoktur. Birbirlerinin dünyasını en iyi anlayan yine kendileridir. Yaşamı zorlaştırmak yerine, kolaylaştırmayı tercih etmelidirler. Her şeyi ile yoğun ve derin bir aşk.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR