Başrol oyuncularını gerçek hayatta birbirine aşık eden 10 film!


Başrol oyuncularını gerçek hayatta birbirine aşık eden hatta evlenmelerine vesile olan pek çok film gördük. Bu filmlerden bazıları yuva yıktı, bazıları upuzun bir evliliğin fitilini ateşledi. Başrol oyuncularını filmde olduğu gibi gerçek hayatta da birbirine aşık eden 10 filmi geçmişten günümüze sizin için derledik!

1. Days of Thunder – Yıldırım Günleri (1990)

Nicole Kidman ve Tom Cruise Yıldırım Günleri filmiyle tanıştı. Hollywood’un en ilgi çekici çiftlerinden biri olan Kidman&Cruise çifti aynı yıl evlenmiş ve 11 yıl evli kalmıştır. Çiftin iki çocuğu var.

2. The Apartment – Garsoniyer (1996)

Monica Belluci ile Vincent Cassel çifti film sayesinde tanıştı. 14 yıl evli kalan çiftin Deva ve Leonie isimli iki çocuğu var.

3. Cruel Intentions – Seks Oyunları (1999)

Ryan Phillippe ile Reese Witherspoon arasındaki ilişki de Seks Oyunları filminin setinde başladı.

4. Gigli – Zor Aşk (2003)

Jennifer Lopez ve Ben Affleck çiftinin aşkı da Gigli filminin setinde başladı. ilişkileri evlilikle sonlanmasa da ilgi çekici bir birliktelik yaşadılar.

5. Alfie (2004)

Jude Law ile Sienna Miller’ın filmdeki sahneleri kolaylıkla canlandırması ve sanki gerçek sevgililermiş gibi içten olmalarını nasıl açıklayabiliriz? Law’ın o güzel bakışları gerçek sevgilisine karşıydı çünkü.

6. Mr. & Mrs. Smith – Bay ve Bayan Smith

Hollywood’un hiç şüphesiz en gözde çifti yıllarca Brangelina çifti oldu. Üstelik film çekimleri sırasında Brad Pitt Jennifer Anniston ile evliydi. Yuva yıkan ve yeni bir yuva kuran bu film unutulmazlar arasına girdi. Brad Pitt ve Angelina Jolie çiftinin de 3 öz 3 evlatlık 6 çocuklu ve uzun soluklu bir aileleri oldu.

7. Step Up – Sokak Dansı (2006)

Jenna Dewan ile Channing Tatum’un evlilikle taçlanan ilişkileri de Sokak Dansı filmiyle başladı. Çiftin bir de kızları var.

8. Vicky Cristina Barcelona – Barcelona Barcelona (2008)

Efsanevi aşıklar Penelope Cruz ve Javier Bardem’in evlilikle sonuçlanan masalsı aşklarının meşhur Barcelona Barcelona filmiyle başladığını biliyor muydunuz?

9. The Rum Diary – Tutku Günlükleri (2010)

Johnny Depp’in hayatının aşkını bulduğu ve Amber Heard’a tutulduğu bu filmin ardından çift evlendi. Ancak 2017 yılında yollarını ayırdılar.

10. The Amazing Spider Man – İnanılmaz Örümcek Adam (2012)

Tıpkı filmdeki gibi gerçek hayatta da Emma Stone’un kalbini çalan Andrew Garfield hala devam eden bu ilişkinin tohumlarını atmış.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR