Bayramda Telefonunuza Gelen Mesajlara Göre Karakter Analizi!


1. İnternetten şöyle afili bir şeyler bulurum

Her bayram büyük sevinçle mesaj araştırması yapan, oldukça araştırmacı bir o kadar da duygusal kişidir. Üstüne gitmemeliyiz. İyi insanlardır aslında. Üzmeyelim.

2. Bayram gelmiş neyime seni özledim be!

Her fırsatı sevdiği insana ulaşmak için kullanan bu kişi için işler oldukça zordur. Tüm belirli günler ve haftalara hakimdir. Kurban bayramında attığı mesajın aynısı kabotaj bayramında da atma ihtimali olan ısrarcı bir kişidir.

3. Kendi şiirimi kendim yazarım ki

Olmak istediği ama olamadığı edebiyatçı yönünü, böyle günler olmasa gösteremeyecek içine kapanık kişinin durumu da oldukça içler acısıdır. Bayramdan bayrama özlü sözlerle harmanlanmış tebrik mesajlarını özenle hazırlar. Desteklenmesi gerekir.

4. Bu mesajı tüm eski sevgililere atayım kim dönerse artık

Her fırsatı ekmeğe dönüştüren çapkınlığı meslek edinmiş bu kişinin sorunu nedir bilinmez. Ara ara çok yalnızım tribine girse de yalnızlığı 3 bilemedin 4 gün sürer. O da ona yeter zaten. Çünkü özünde çok yalnızdır. Çok kadın hiç kadındır demişler zamanında.

5. Tüm rehbere gidecek mütevazi cümleler işimi görür

Bayram kutlamayı görev bilinciyle yerine getiren hizmet sektöründe çalışsa çok başarılı olacak kişidir. Her bayram yapılması gereken işlerden biri de toplu bir mesajla eşin dostunu gönlünü almak, bu yaptığından da küçük bir gurur duymaktır.

6. Küçük şakalarla bayram tadınız ben olacağım

Bu kişinin bayram, eş, dost, tanıdık pek umrunda değildir. Küçük şakalar ya da bir takım trollükler yaparak mesaj trafiğinin yüksek olduğu bu günleri değerlendirir. Zaten hayata geliş amacı trollük yapmaktır.

7. Şöyle güzel bir resim yollasam da işimi görür aslında

Teyze ruhludur. Arka planda güller, şekerler konsepte ne uygunsa yollamaktan çekinmez hatta bu yaptığını çok hoş bir jest olarak düşünür. Hoş insanlardır aslında.

8.  Ya da şöyle hareketli bir MMS atsam çok havalı olmaz mıyım?

Resimli tebrik mesajı atan teyzenin bir yakını olması kuvvetle muhtemeldir. Bir tık daha öne geçip hareketli bayram mesajını göndermeyi öğrenmiş ve gün yaptığı grupta havasına hava katmıştır.

9. Sonuna adımı soyadımı eklemezsem kim bilecek benim olduğumu.

Bu kişinin isminin önüne gelebilecek bir titri de olması gerekir. Avukat, diş hekimi gibi. Yazdığı mesajın sonuna titriyle isim ve soy ismini eklediğinde görev başarıyla tamamlanmış olur. Karizmatik tavrını her bayram böyle mesajlarla tamamlar.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR