Bekarlığa Tek Başına Veda Eden Adamın Trajik ÖyküsüBekarlığa veda partileri özellikle ABD’de ülkemizdeki kına geceleri kadar örf adet kapsamına girmiş etkinlikler olarak görülüyor. Bekarlığa veda partilerinde arkadaşlarıyla bir araya gelen gelin ve damatlar, evlenmeden önce son bir kez vur patlasın çal oynasın eğleniyor. Ancak bazılarının evdeki hesabı çarşıya uymuyor…

​Hiç kimse bir bekarlığa veda partisinde tek başına ve sıkıcı bir gün geçireceğini hayal etmez. Ancak bazen başa gelen çekiliyor ve umduğunuz değil bulduğunuz bekarlığa veda partisini sineye çekebiliyorsunuz.

​ABD ‘li Robbie Chernow’un da başına tam olarak bu geldi. Aslında kendisi bekarlığa veda etmiyordu ama olaylar onu hiç ummadığı bir gün geçirmeye itti…

Robbie, arkadaşı Jake’in bekarlığa veda partisi için ülkenin dört bir tarafındaki diğer dostları gibi Chicago’ya gitmek üzere yola çıktı. New York’tan bindiği uçağın onu hayatının absürt gününe sürüklediğinden habersiz Chicago hava limanına inan Robbie, arkadaşlarından art arda gelen haberlerle şok oldu.

Bekarlığa veda edecek asıl kişi olan Jake dahil herkesin uçağı ya rötar yapmış ya da uçuşları iptal edilmişti.

Yabancısı olduğu Chicago şehrinde tek başına kalan Robbie, bekarlığa veda partisinin heba olmasına seyirci kalmadı ve Jake’in bekarlığa veda partisi için planladığı ne varsa yaparak eğlenmeye karar verdi!

Aslında planı buydu ama kısa sürede tek başına eğlenemeyeceğini anlayan Robbie’nin paraları suyunu çekince bu sefer de Chicago’da mahsur kaldı.

Robbie sıkıntısını çektiği ve sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla bütün dünyaya duyurdu ve kısa sürede kendisine destek mesajları gelmeye başladı. Bunun üzerine bağış sitesinde bir ilan veren Robbie, her nasıl olduysa kendisine acıyan insanlardan 30 dolar toplamayı da başardı.


Arkadaşının bekarlığına tek başına veda eden Robbie, şu sıralarda sosyal medyanın en talihsiz fenomeni olarak adından bahsettiriyor.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı