Belediyeler ve Sulama Birlikleri KPSS’li KPSS’siz Memur Alımı Yapacak!


memur ve işçi alımı

Bazı belediyeler ve sulama birlikleri İŞKUR aracılığıyla yayımladıkları ilanda memur ve işçi alımı yapacaklarını belirtti. İşte ilanın ve başvuruların detayları!

Belediyelerin İŞKUR aracılığıyla yayımladıkları işçi alımı haberi hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Bu haberimizde hem KPSS’li hem KPSS’siz memur ve işçi alımı yapacak sulama birliklerinin ve belediyelerin  detaylarından bahsedeceğiz.

Memur ve İşçi Alımı Yapacak Belediyeler ve Sulama Birlikleri

Amasra Belediye Başkanlığı, Ayrancı Sulama Birliği Başkanlığı, Arpalı Belediye Başkanlığı, Sarayköy Belediyesi, Batman Belediye Başkanlığı, Mamak Belediye Başkanlığı, Gürgentepe Belediye Başkanlığı, Yeşilsu Sulama Birliği, Ayvacık Belediye Başkanlığı, Uzgörür Belediye Başkanlığı, Hoyran Sulama Birliği Başkanlığı, Evciler Belediye Başkanlığı, Boldavin Belediye Başkanlığı, Yalıhüyük Belediye Başkanlığı, Bulanık Belediye, Tanoba Belediye Başkanlığı, Yakutiye Belediye Başkanlığı, Gölpazarı Belediye Başkanlığı, Uşak Belediyesi, Çukurkuyu Belediye Başkanlığı, Sinanpaşa Belediye Başkanlığı, Çat Belediye Başkanlığı, Akdeniz Belediye Başkanlığı, Horasan Belediye Başkanlığı, Üsküp Belediye Başkanlığı olarak açıklandı.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayımlanan belediyelere ve sulama birliklerine alınacak memur ve işçi ilanlarına başvuruların Türkiye İş Kurumu üzerinden alınacağı ifade ediliyor.

Başvuru yapacak adayların, İŞKUR’un internet sitesi üzerinden üyeliklerini tamamlamaları gerekiyor. Adayların İŞKUR üyeliklerinin ve profillerinin eksiksiz olması gerekiyor. İŞKUR’un internet sitesindeki üyeliklerini eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlayan ve bu ilana başvurmak isteyen adaylar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden başvurularını yapabilirler. Hem KPSS’li hem KPSS’siz çalışan alınacağı söyleniyor.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı