Beni Affet 1451. Bölüm Özeti (22 Kasım 2018 Perşembe)


Beni Affet Ozet

Beni Affet 1451. Bölüm Özeti ile işler biraz daha sarpa sarıyor. İçerisinde pek çok hikayeyi barındıran Beni Affet dizi özetleri, günlük olduğu için oldukça ilgi çekiyor.

Hem ev hanımları, hem gençler hem de olgun yaş guruplarının takip ettiği bu dizi, oldukça reyting çekiyor diyebiliriz.

 

Beni Affet 1451. Bölüm Özeti (22 Kasım 2018 Perşembe)

Yaman gerçek oğlunu bulmak için Yunanistan’a gitmeye hazırlanır. Îşler oldukça hızlanmış ve karışmıştır. Feride bu seyahatin bir iş seyahati olarak bilir. İkilinin arasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlarken, Yaman akşam eve bebeğiyle dönmeyi planlamaktadır. Fakat heyecanla Yaman’ı bekleyen Feride ve tüm aile aldıkları haberle hayatlarının en zor anını yaşarlar. Zafer ise Yaman’ın başına gelen şok edici olayla intikamını aldığını düşünmeye başlar ve işler biraz daha onu sıkma noktasına gelir.
Yılmaz hakkındaki iftiralarla ilgili bir basın açıklaması düzenler. Haşmet ve Gönül Yılmaz’dan gizli Müjgan’a haber verir. Selva, Burçin ve Cihan ise Müjgan’a bir oyun oynarlar. Müjgan’ın atacağı adımlar olayların seyrini değiştirecek türdendir. Sevgi ve Şahin Kader’i görmek için Hakan’ın evine gidince ortalık karışır. Murat ise Hakan’a Kader’le ilgili çok önemli bir teklifte bulunur.

 

Beni Affet 1451. Bölüm Özeti (22 Kasım 2018 Perşembe) Yorumları

Diziyle ilgili insanlar ailevi gelişmeleri merak ederken, bir yandan da Yaman ile ilgili düşüncelerini dile getiriyor. Genel kanı, Yaman tarafından yapılan ve yürütülen bu yolculukların, daha çok kendi inadı ile oluştuğu yönünde. Bakalım yeni bölümde karşımıza neler çıkacak. Beni Affet Özeti 22 Kasım 2018 Perşembe ile ilgili arama sonuçlarını karşınıza çıkardık. Daha detaylı sonuçlar için bizleri takip etmeye devam edin. UniTakip olarak hem reytingler, hem de en çok izlenen bölüm özetlerini karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz.

Beni Affet 1451. Bölüm Özeti (22 Kasım 2018 Perşembe)


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR