Beni Affet 1454. Bölüm Özeti 27 Kasım 2018


Fenomen dizi Beni Affet 1454. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Uzun süredir aktif olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Hem oyuncuların yapısı, hem içerik bazında ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Fenomen dizi ile ilgili yeni bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Beni affet 1454. bölüm özeti

Feride ve ailenin diğer üyeleri Yaman’la ilgili ufak da olsa bir umut ışığı görür. Feride’nin Yaman’ın yaşadığına dair dört eller sarıldığı bu ihtimalin gerçek sonucu ortaya çıkar. Kendine hakim olamayan Murat, Kader’e hisleriyle ilgili bir itirafta bulunur. Bu sözler ikili arasında bir yüzleşme yaşanmasına neden olur.
Cihan’ın yaptıklarını ifşa etmek için Sevgi’yle birlikte hareket eden Yılmaz amacına adım adım yaklaşır. Cihan’la evlenmeyi gerçekte istemeyen Müjgan mutsuzdur. Bunu fark eden Cihan onu üstü kapalı tehdit eder. Sevgi Yılmaz ve Müjgan üzerinde oynanan oyunlarda payı olan Nalan’ı konuşturur. Bu gelişmenin yankıları olayların seyrini değiştirecek türdendir.

Dizi ile ilgili olarak, Beni Affet 1454. bölüm özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Bu yüzden her türlü konu güncellemesini sitemiz üzerinden sizlere sunmak istiyoruz. Amacımız, tamamen hızlı ve yoğun bir dil üzerinde çözüm üretmek. Peki ama dizinin akışı nasıl? Yukarıda yazdığımız gibi büyük detaylar sizleri bekliyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR