Beni Affet 1455.Bölüm Özeti 28 Kasım 2018


Beni Affet Ozet

Günlük dizi Beni Affet 1455. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Beni Affet 1455.bölüm özeti dizinin 28 Kasım 2019 Çarşamba günü yayınlanacak bölümünü anlatacak. Uzun zamandır güncel olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Hem oyuncuların yapısı, hem içerik bazında ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Fenomen dizi ile ilgili yeni bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Beni affet 1455. bölüm özeti

Cihan Müjgan’ı bir odada hapis tutar. Kendisini suçlu hisseden Yılmaz, Müjgan’a erişmeyi dener.Sevgi ve Şahin, Ayla’dan edindikleri bilgi ile harekete geçer. Sevgi, Müjgan’ın başına gelenlerin hesabını Selva’ya sorar. Müjgan, Cihan’ın Selva ile ilgili söylediği bir gerçekle sarsılır.

Müjgan’ın kaçırıldığını öğrenen Yılmaz ise onu kurtarmak için iz sürmeye başlar. Ancak Cihan’ın Müjgan’ı Almanya’ya kaçırması an meselesidir. Turan Ailesi karakolda, Yaman’ın yaşadığına dair bir bilgi bekler. Yaman uçsuz bucaksız ormanda acı çekerek yaşama tutunmaya çalışırken, Zafer ise yaptığı hamle ile Feride’yi hayrete düşürür. Güzel, uyandığında Murat’ı göremeyince kuşkulanır. Murat Kader’i takip eder. İkilinin yüz yüze gelmesi duygu dolu anlar yaşatır. Diğer taraftan Orhan, sürpriz bir nedenden dolayı Hakan’ın karşısına çıkar.

Beni Affet 1456.Bölüm Özeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ile ilgili olarak, Beni Affet 1456. bölüm özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Ancak dizinin 1456.bölüm özeti 29 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacak bölümü tanıtacak. Dizi ekibince bölümün çekimleri tamamlandı ve yayın saatini bekliyor. Beni Affet 1456.bölüm özeti dizinin 29 Kasım 2018’deki bölümünden tüyolar verecek.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR