Beni Affet 1456.Bölüm Özeti 29 Kasım 2018


Beni Affet Ozet

Günlük dizi Beni Affet 1456. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Beni Affet 1456.bölüm özeti dizinin 29 Kasım 2018 Perşembe günü yayınlanacak bölümünü anlatacak. Uzun zamandır güncel olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Gerek karakterleri gerekse senaryosu açısından ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Beni Affet yeni bölüm ile ilgili son bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Beni affet 1456. bölüm özeti

Tek başına hayatta kalmaya çalışan Yaman, esir kaldığı yerde öğreneceği bir bilgi ile kelimenin tam anlamıyla şok geçirir. Feride’yi Umut’un kendi oğlu olduğuna ikna etmek isteyen Zafer, onunla sert bir yüzleşme yaşar. Feride Zafer’e inanmak istemez ama Yaman’ın bıraktığı bir not bütün dünyasını yıkar. Müjgan’ı kurtarmak için her şeyi göze alan Yılmaz’ın ona ulaşması an meselesidir. Cihan Müjgan’a genç bir kızın başına gelecek en büyük kötülüğü yapmaya yeltenir. Selva’nın yaptıkları nedeniyle çılgına dönen Sevgi, herkesi şok edecek bir karar alır. Kader Hakan’ın evine gelen sürpriz bir isim nedeniyle başına bela açan kişileri öğrenmenin eşiğine gelir.

Beni Affet 1457.Bölüm Özeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ile ilgili olarak, Beni Affet 1457. bölüm özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Ancak dizinin 1457.bölüm özeti 30 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacak bölümü tanıtacak. Dizi ekibince bölümün çekimleri tamamlandı ve yayın saatini bekliyor. Beni Affet 1457.bölüm özeti dizinin 30 Kasım 2018’deki bölümünden tüyolar verecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR