Beni Affet 1458. Bölüm Özeti 3 Aralık 2018


Sevilen dizi Beni Affet 1458. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Beni Affet 1458.bölüm özeti dizinin 3 Aralık 2018 Pazartesi günü yayınlanacak bölümünü anlatacak. Uzun zamandır güncel olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Gerek karakterleri gerekse senaryosu açısından ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Beni Affet yeni bölüm ile ilgili son bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Beni affet 1458. bölüm özeti

Yaman Feride’yi ve oğlu Umut’u düşünerek içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmaya çalışır. Zafer ev halkının gerilmesine yol açacak bir talepte bulunur. Asiye’nin zamansız gelişi Güzel’in aklına kötü şeyler getirir. Öte yandan Kader, Murat’ın beklenmedik hamlesiyle şaşkına döner. Hakan tuzağına düşürdüğü bir kişiyi eve, Kader’in yanına getirir. Müjgan’ı Cihan’ın elinden kurtaran Yılmaz, Müjgan’la ilgili şok olacağı bir gelişmeye tanık olur. Bu olay üzerine Yılmaz, bir kişiden yardım istemek zorunda kalır. Öğrendikleri karşısında neye uğradığını şaşıran Sevgi, Selva ve Burçin’e karşı tavırlıdır. Selva ise karşısına çıkan sürpriz bir isim nedeniyle zor anlar yaşar. Bu durumdan kurtulabilmek için de Burçin’den bir şey yapmasını isteyecektir.

Beni Affet 1459. Bölüm Özeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ile ilgili olarak, Beni Affet 1459. bölüm özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Ancak dizinin 1459. bölüm özeti 1 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak bölümü tanıtacak. Dizi ekibince bölümün çekimleri tamamlandı ve yayın saatini bekliyor. Beni Affet 1459. bölüm özeti dizinin 4 Aralık 2018’deki bölümünden tüyolar verecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR