Beni Bırakma 166. Bölüm Özeti 3 Aralık 2018


Ekranların yeni dizilerinden olan (en azından sezon olarak) Beni Bırakma 166. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Beni Bırakma 166. Bölüm Özeti dizinin 3 Aralık 2018 Pazartesi günü yayınlanacak bölümünü anlatacak. Uzun zamandır güncel olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Gerek karakterleri gerekse senaryosu açısından ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Beni Affet yeni bölüm ile ilgili son bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Beni Bırakma 166. Bölüm Özeti

Sıla ve Tarık artık bir arada çalışmaya başlar. Sıla, Tarık’tan eski karısı olduğunu kimseye söylememesi konusunda söz alır. Sıla için yeni ama eskisinden zor bir hayat başlamıştır. Sıla ve Tarık artık birbirinden çok uzaktır. Tarık Sıla için endişelenir ve endişelerinde de haklı çıkar.
Zeynep Bora’nın baskısıyla Emre’nin hayatına karşılık bebeğinden vazgeçer. Fakat tam bebek alınacakken bir fırsatını bulur ve Bora’nın elinden kaçar. Bora delirir. Bu arada Emre de bebeğin babasının kendisi olduğundan emin bir şekilde Zeynep’in peşine düşer.

Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ile ilgili olarak, Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Ancak dizinin 167. bölüm özeti 1 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak bölümü tanıtacak. Dizi ekibince bölümün çekimleri tamamlandı ve yayın saatini bekliyor. Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti dizinin 4 Aralık 2018’deki bölümünden tüyolar verecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR