Beren Saat İle Kenan Doğulu Ne Zaman Boşanıyor?


Uzun bir süredir boşanacakları iddia edilen Beren Saat ile Kenan Doğulu ne zaman boşanıyor ? Pek çok kişinin takdir ettiği çiftlerin başında gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti boşanıyor. İşte çiftin boşanma tarihi. 

Bir magazin programında Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftine yakın bir isim çiftin boşanacakları tarihi açıkladı. Uzun bir süredir boşanacakları iddia edilen Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin arasında ciddi sorunlar yaşandığı ortaya çıkmıştı. Dört yıl önce dillere desten bir düğünle Amerika Malibu’da evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti boşanıyor. 

Beren Saat ile Kenan Doğulu evliliğinde bir takım sorunlar yaşandığı Beren Saat’in doğum gününde yaptığı paylaşımda ortaya çıkmıştı. Sıfır makyaj siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşan Saat, paylaşımının altına şu notu paylaşmıştı. 

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim… Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!…”

Çift 28 Mart Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacak. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR