Beren Saat Kenan Doğulu ve ailesini sildi! Kayınvalidesi ne söyledi?


Beren Saat Kenan Doğulu ve ailesini sildi! Beren Saat’in geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı doğum günü paylaşımında eski sevgilisi Efe Güray’ı anması Kenan Doğulu’ile boşanacakları haberlerinin çıkmasına neden olmuştu. Kenan Doğulu magazincilere söylediği ifadede “Yok öyle bir şey” dese de Beren’in Instagram hesabından Kenan Doğulu’nın ailesini silmesi kafaları karıştırdı. Kayınvalidesinin yorumu da iddiaları gittikçe güçlendirdi.

Kenan Doğulu geçtiğimiz gün Volkswagen Arena’da 360 derece konseriyle hayranlarının karşısına çıktı. Doğulu 360 derece konseri ilk defa yaşadığını ve heyecanlı olduğunu söyledi. Kenan Doğulu sahnede kaldığı süre boyunca 26 şarkı seslendirdi.

Konseri izlemeye çok sayıda ünlü gelirken Kenan Doğulu’nun eşi Beren Saat’in orada bulunmaması dikkat çekti. Kenan Doğulu geçtiğimiz günlerde magazincilere verdiği ifadede boşanma iddialarını yalanlamıştı. Ancak konserin ardından bu iddialar daha da güçlendi.

Konsere Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’da katıldı. Basın mensuplarının Beren saat ve Kenan Doğulu’nun boşanma iddiaları hakkında sorduğu sorulara anne Doğulu “Ben bilmiyorum, siz daha iyi bilirsiniz” diye cevap verdi.

Serpil Doğulu’nun yanıtı da kafa karışıklığını gideremedi. Bunun üzerine Beren Saat’in Instagram hesabından düğün fotoğrafları ile Kenan Doğulu ve ailesinin fotoğraflarını kaldırması yeni soru işaretlerine neden oldu. Beren Saat’in Instagram hesabında Kenan Doğulu’ya dair sadece bu fotoğraf kaldı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR