Beren Saat Netflix hazırlıklarına başladı! Yeni dizisi ve karakteri ile ilgili ayrıntılar!


Netflix ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da Çağatay Ulusoy ile anlaştıktan hemen sonra ikinci dizi sürprizini yapmış ve Beren Saat Netflix anlaşması sağlanmıştı. Netflix’in ikinci Türk dizisi Urfa Göbeklitepe’de çekilecek ve Beren Saat Göbeklitepe’de Atiye isimli özel güçleri olan bir kadını canlandıracak.

Netflix ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın ardından ikinci Türk dizisinin çekimlerine hazırlanıyor. Yeni dizi Göbeklitepe Şanlıurfa’da çekilecek. Beren Saat Urfa Göbeklitepe’de yaşayan ve özel güçleri olan Atiye adlı bir karakteri canlandıracak. Ekranlardan uzun süredir uzak olan Beren Saat’in Netflix dizisi ile ekranlara döneceği haberi hayranlarını heyecanlandırmıştı. Canlandıracağı karakter ve performansı şimdiden merakla bekleniyor.

Dizinin senaryosu ise bir romandan uyarlama. Dizinin uyarlandığı hikaye Şengül Boybaş’ın ilk romanı olan “Dünyanın Uyanışı”ndan hazırlanıyor. Dizinin senaryosu hala hazırlık sürecinde ve yazılmaya devam ediyor. Dizi çekimleri ise mart ayının sonunda Göbeklitepe’de baklayacak.

Beren Saat yeni dizisi için hazırlıklara başladı. Dizi için senaryoları okumaya başlayan güzel oyuncu yeni dizisinin mutluluğunu kendi Instagram hesabından “ilk gün” etiketiyle paylaştığı fotoğrafla hayranlarına duyurdu.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR