Beren Saat Netflix hazırlıklarına başladı! Yeni dizisi ve karakteri ile ilgili ayrıntılar!


Netflix ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’da Çağatay Ulusoy ile anlaştıktan hemen sonra ikinci dizi sürprizini yapmış ve Beren Saat Netflix anlaşması sağlanmıştı. Netflix’in ikinci Türk dizisi Urfa Göbeklitepe’de çekilecek ve Beren Saat Göbeklitepe’de Atiye isimli özel güçleri olan bir kadını canlandıracak.

Netflix ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın ardından ikinci Türk dizisinin çekimlerine hazırlanıyor. Yeni dizi Göbeklitepe Şanlıurfa’da çekilecek. Beren Saat Urfa Göbeklitepe’de yaşayan ve özel güçleri olan Atiye adlı bir karakteri canlandıracak. Ekranlardan uzun süredir uzak olan Beren Saat’in Netflix dizisi ile ekranlara döneceği haberi hayranlarını heyecanlandırmıştı. Canlandıracağı karakter ve performansı şimdiden merakla bekleniyor.

Dizinin senaryosu ise bir romandan uyarlama. Dizinin uyarlandığı hikaye Şengül Boybaş’ın ilk romanı olan “Dünyanın Uyanışı”ndan hazırlanıyor. Dizinin senaryosu hala hazırlık sürecinde ve yazılmaya devam ediyor. Dizi çekimleri ise mart ayının sonunda Göbeklitepe’de baklayacak.

Beren Saat yeni dizisi için hazırlıklara başladı. Dizi için senaryoları okumaya başlayan güzel oyuncu yeni dizisinin mutluluğunu kendi Instagram hesabından “ilk gün” etiketiyle paylaştığı fotoğrafla hayranlarına duyurdu.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı