Beren Saat’in doğum günü mesajı sonrası kriz iddiası! Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor mu?


Beren Saat’in doğum günü mesajı kafaları karıştırdı. Beren Saat geçtiğimiz günlerde 35. Doğum gününü kutlamış ve doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı. Yaptığı paylaşımda makyajsız fotoğrafının altına uzun bir anma mesajı yazan güzel oyuncu ile eşi Kenan Doğulu bu mesajdan ötürü tartıştı mı? Yayınladığı mesajda vefat eden eski sevgilisini anmasının evliliklerinde kriz çıkardığı iddia edildi!

2014 yılında evlenen Kenan Doğulu-Beren Saat çifti evlendikleri günden itibaren gözlerden uzak, magazin haberlerinde görünmeden evliliklerinin tadını çıkarıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde Beren Saat’in yayınladığı doğum günü mesajının evlilik içi krize neden olduğu iddia edildi.

Beren Saat Instagram hesabından makyajsız siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşıp bir mesaj paylaştı. Paylaştığı mesajda yıllar 15 yıl önce vefat eden eski sevgilisi Efe Güray’dan bahsetti. Bu mesajın ardından her yıl eşine doğum günü mesajı atan ve onun yanında olan Kenan Doğulu bu yıl Beren Saat’e doğum günü kutlama mesajı atmadı. Bu olayın ardından iddialar güçlendi ve Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun arasında soğuk rüzgarlar estiği konuşulmaya başlandı.

Beren Saat yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdügüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelen HER DERDE!!! gülmekteyim :)))) Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parcalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!”

Beren Saat Efe Güray’ı her yıl sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla anıyor ve Efe’nin ailesiyle hala görüşüyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR