Boğa Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumlu?


boğa burcu aşk hayatı

Her burcun aşk hayatında uyumlu ve uyumsuz olduğu burçlar vardır. Gezegenlerin hareketi, burçların uyuşmasına veya zıtlaşmasına neden olur. Bu yazımızda sizlere, boğa burcu aşk hayatı içinde en çok kiminle anlaşır, en büyük aşkı hangi burçla yaşayabilir, sorularını cevaplayan bir harita sunuyoruz…

Boğa burcu aşk hayatı, bu gibi etkilerle şekillendiği gibi, direkt olarak kendi özelliklerinden de etkilenebilmektedir. Bakalım boğa burcuna en uygun aday kim?

Boğa için en uygun sevgili adayı Terazi
Hayatı coşkuyla karşılayacak bir aşkın özlemini çeken Boğalar için en ideal partner Oğlak, Terazi ve Aslan burçlarından çıkar. İkizler, Yay ve Kova’yla ise aşkta hiç uyuşamazlar.

BOĞA-KOÇ

Sonu gelmeyecek
Koç insanı ateşlidir ve onun kendinden
emin tavırları karşısında büyülenirsiniz. Fakat o başına buyruk davranmaktan hoşlanır;  kendi kararlarını kendi verir. Önceleri her şey çok güzel gitse de zamanla siz onun uydusu haline gelebilirsiniz. Sonu gelmeyen savaşlardan sonra, cinsel çekim de bitince bu aşk mazi olmaya mahkumdur.

BOĞA-BOĞA

Tatlı başlar, acı biter
Siz her anlamda birbirinizi tamamlayan bir çift oluşturursunuz. O da bir Boğa olduğu  için, her hareketinizi anlamlı bir şekilde değerlendirecek  ve paylaşım konusuna önem  verecektir. Fakat daha sonra, ilişkiniz rutin  olmaya başlayacaktır. Her ikiniz de yeni heyecanlar  arayabilirsiniz. Özellikle erkek Boğa, ateşli bir aşkın hayalini kurabilir.

BOĞA-İKİZLER

İmkansıza yakın
İkizler’in neşesi ve zekası sizi bir anda sarabilir. Onu beğeneceğiniz kesin. Tehlike  çanları çalmaya başlayınca  da, gerçek tüm çıplaklığıyla  ortaya çıkacak. Küçük sürtüşmeler  savaşa dönüşmeden, ilişkiye dostça son verin.

BOĞA-YENGEÇ

Dört dörtlük ilişki
Boğa burcu aşk hayatı içindeki uyumu yengeç burcu ile yakalayabilir. İşte uyumlu bir ‘su ve toprak’ ilişkisi. Duygusal  alıngan ve yuvaya bağlı bir Yengeç ile  sabit sevecen ve sevdiklerine aşırı düşkün  bir Boğa’nın aşkına hiç kimsenin itirazı olamaz. Bu güzel beraberliği zedeleyen tek  şey, sizin onu toplum içinde küçük düşürmeniz  olabilir. Eğer böyle bir hata yaparsanız  onu çok kırarsınız.

BOĞA-ASLAN

Ömür boyu sürecek
Bir Aslan’la karşılaştığınız anda ona doğru  çekildiğinizi hissedersiniz. Aradığınız sevgili,  eş ve aşk karşınızda tüm ateşi ve   cana yakın   gülüşüyle sizi cezbeder. O da sizin gibi üstün   kişilerden hoşlanır. Üstelik en az sizin   kadar sabit ve   gururludur. Kıskançlığınıza   gem vurmayı başarabilirseniz, bu ilişki sürer. Bir ömür boyu sürecek bir ilişki sizi bekliyor.

BOĞA-BAŞAK

Gelecek vaat etmiyor
Bir Başak’la karşılaştığınız zaman aynı zevkleri    paylaştığınızı sanırsınız. Ancak, daha   sonra yanıldığınızı anlar ve uzun süre bocalarsınız.   İnatla “Aradığım sevgili o” diyorsanız,    her şeyi zamana bırakın. Disiplinli yönleri  ilginizi çekmeye devam ediyor, üstelik  pratik zekasından hoşlanıyorsanız, bu ilişkide  gelişme olabilir. Bekleyin ve görün.

  Mayıs Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

BOĞA-TERAZİ

Romantik aşk masalı
Boğa burcu aşk hayatı içinde terazi burcu ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Bu cazip sevgili ile aranızda müthiş bir aşk başlar. Bu ateşli ve olağanüstü aşk, Eros’u bile kıskandıracaktır. Fakat sakın siz onu kıskanmaya  kalkmayın. Sadece şımartın. İsteklerini  yerine getirin ve soru sormayın. İşte size ömür boyu sürecek romantik bir aşk masalı. Aranızda yaşanan sorunlar, sevginiz karşısında çok çabuk eriyecektir.

BOĞA-AKREP

Mutluluk yakın değil
Bir Akrep’le büyük aşk yaşayabilirsiniz ama  her zaman mutlu olamazsınız. Onun ateşi  ve kıskançlığı, sizden iki kat fazladır. Sizin sabit yapınız, onun yanında esnek ve yumuşak kalır. O çok zor bir insandır ve affetmeyi  bilmez. Bu ilişkide her şey olabilir. Ateşli arzuların  ve şiddetli kıskançlıkların yoğun bir  karmaşası yaşanır.

BOĞA-YAY

Size göre değil
Yaylar’a yaklaşmanızı hiç tavsiye etmiyoruz. Çekici, sevimli   ve neşeli halleri ve şeytanı bile  baştan çıkaran zekasıyla,
sizi bir anda avucuna alıverir.  Üstelik sizi elde etmek için  fazla çaba da sarf etmez.  Onunla anlaşmanız zor olur.

BOĞA-OĞLAK

Çok mutlu olursunuz
Oğlak insanı ile iyi anlaşır ve mutlu olursunuz.  Karşılıklı çok şey paylaşırsınız. Eğer birbirinize  güvenirseniz aranızda asla sorun olmayacaktır. Üstelik toplum içinde birlikte  yükselecek ve karşılıklı destek alışverişi içinde olacaksınız. Bu beraberlik için, her türlü   onayı verebiliriz. Bazıları için, sistemli bir aşk  olabilir ama siz çok mutlu olacaksınız.

BOĞA-KOVA

Kesinlikle uzak durun
İşte uzak durmanız gereken kişilerden biri!   Son derece akıllı ve zeka düzeyi çok yüksek   olan bu insanı anlamanız nerdeyse imkansızdır.  Asla aynı dili konuşamazsınız. Oldukça  çekici bir kişi olan Kova’yı taparcasına sevseniz bile duygularınıza ket vurmalısınız.   O sizi üzecek, anlamayacak, kızdıracak ve  üstelik bunları bilerek yapmayacaktır.

BOĞA-BALIK

Size uymaya çalışır
Balık sakin ve kendi dünyasında yaşayan bir   insandır. Sanatçı bir ruha sahiptir ve yaşamı  farklı algılar. Onun dünyasına girmek için  bayağı çaba sarf etmeniz gerekebilir. Aynı   dili konuşmanız bile uzun zaman alacaktır.
Size uyum sağlamaya çalışacak, bilmediği  denizlerde yüzmesini öğrenecektir. Sizden  asla ayrılmak istemeyecektir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR