‘Böyle Yarışma Olmaz Olsun’ Diyeceğiniz 7 Japon Yarışma Programı


1. Candy or Not Candy

Bu yarışmada ünlüler yarışıyor ve yedikleri şeylerin şeker mi yoksa gözüken nesnelerin kendileri mi olduklarına karar veriyorlar. Sokkuri olarak bilinen sanat formunu kullanarak, bir ayakkabıdan bir kapı tokmağına kadar herşeye benzeyecek şekilde çikolata oluşturulabiliyor. Yarışmacılar bu cansız nesneleri ısırmak zorundalar.

2. DERO! DERO!

Bu oyundaki yarışmacılar bulmacaları çözmek ve soruları cevaplamak zorundalar. Bununla birlikte, yüksek stresli senaryoların varlığıyla baskı her zaman yüksek. Oyun, sürekli sizden kaçan bir tahtada dengede durmak ve hızla suyla dolan bir odada sıkışıp kalmaya kadar her şeyi içerebiliyor.

3. TORE!

Konu japon yarışmaları olunca, bir soruya cevap verme baskısı her zaman yüksektir. Ayrıca, yanlış bir cevap vermek de gerçekten tuhaf bir cezaya maruz kalmanıza sebep olabilir. Bu oyunda yarışmacı tamamen mumyalanmadan önce yedi soruya cevap vermeye çalışır. Yarışmacılar sıkı bir bezle sarılırlar ve hatta mezara yerleştirilirler.

4. AKBingo!

Zararsız gibi görünen bu oyun, isabet edenler için ciddi rahatsız edici sonuçlar doğuyor. Vurulmanın cezası bir komedi ikilisi tarafından seçilir. Onların görevi yarışmadaki iğrençlik faktörünü arttırmaktır. Bir keresinde verdikleri ceza; iki kızın borunun içindeki böceği birbirlerine doğru üfleyerek ittirmeye çalışmasıydı. Kaybeden, böceği ağzının içinde bulacak.

5. Dünyanın Öbür Ucuna Gidelim!

Bu şovdaki yarışmacılar dünyayı dolaşıyorlar, ama bazı garip görevlere de katlanmak zorundalar. Bu görevlerin tuhaflığına örnek olarak, “vahşi yaşamla yüzleşmek” amacıyla “yırtıcı kutusu” olarak adlandırılan bir Plexiglas küpüne bir yarışmacı yerleştirildi. Daha sonra bir boz ayı, kafesinden salındı ve yarışmacı bu sırada onu filme almak zorundaydı.

6. Bacaklarını Ayır

Bu acı verici oyunu, çarkı çeviren, işkence cihazının içinde olan ve onu kontrol eden olarak üç kız oynuyor. Çarkın durduğu sayı, işkence cihazının ne kadar açılacağını gösterir. Makine, kızın bacaklarını gittikçe daha fazla ayırır. Bu oyunu kimin nasıl kazandığı belirsizdir.

7. İnsan Bowlingi

Bu oyunda, bowling toplarının yerini alan ve dev kukaları devirmek için eğimli bir şeritten gönderilecek yarışmacılar bulunuyor.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR