Bu Hafta Vizyona Giren 5 Film Önerisi


sinema

Bu hafta sinemaya gitmek için plan yapmak isteyenler için vizyona girecek 5 film önerisi…

Bu hafta sonu vizyona girecek sinema filmleri hakkında detaylar ve fragmanlar…

İyi seyirler!

Labirent: Son İsyan

Vizyon tarihi 26 Ocak 2018 (2s 22dk)
Yönetmen Wes Ball
Oyuncular: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster devamı
Tür Bilimkurgu, Macera
Ülke ABD

Detaylar:
Thomas ve arkadaşları Labirent’ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho’nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

 

Fragman:

 

 

Ölümlü Dünya

Vizyon tarihi 26 Ocak 2018
Yönetmen Ali Atay
Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak devamı
Tür Komedi, Aksiyon
Ülke Türkiye

Detaylar:
Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan oldukça sıradan bir hayat yaşamaktadır. Oysa gerçek hiç de öyle değildir. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için çalışmaktadır. Ancak organizasyonun kimi kurallarının ihmal edilmesiyle birlikte işler karışır ve ailenin kimliği açığa çıkar. Artık aile pılını pırtını toplayıp yola koyulmalı ve peşlerindeki dev örgütü atlatabilmelidir…

 

Fragman:

 

 

Adı Aşk

 

Vizyon tarihi 26 Ocak 2018 (1s 55dk)
Yönetmen Eyüp Dirlik
Oyuncular: Mostafa Yabas, Mariam Hussein, Fati Jamali devamı
Tür Dram
Ülke Türkiye

Detaylar:
Yıllar önce ayrıldığı Çanakkale’ye geri dönen Levent eski dostlarıyla hasret giderirken, İstanbul’da yaşayan Zeynep ise arkadaşları Aslı, Murat ve Engin’in ısrarıyla kafasının dağıtmak için Çanakkale’ye bir tatile gider. Tatil boyunca Zeynep’in ilgisini çekmeye çalışan Engin, sahilde oldukları bi an Zeynep’in yaralanmasına neden olur. Engin panikleyip kaçtığında ise Zeynep’i sahilde yürüyüş yapan Levent bulur. Bu tatsız karşılaşma sonrasında ikilinin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşür. Ancak İstanbul’dan aldığı haberden sonra geri dönme vaadiyle giden Zeynep’ten uzun süre haber gelmeyince, Levent aramalara başlar. Yılların sonunda Levent, Zeynep’in ortadan kayboluşunun asıl nedenini öğrenecektir…

 

Fragman:

 

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

 

Vizyon tarihi 26 Ocak 2018 (1s 29dk)
Yönetmen Ding Liang
Oyuncular: Joseph S. Lambert, Siobhan Lumsden, Paul ‘Maxx’ Rinehart
Tür Animasyon
Ülke Çin

Detaylar:
Çocuk filmi
Gerçek dünyada yaşayan ünlü bir hazine avcısı, bir grup hırsızı hiç bilmedikleri bir dünyada bulunan Altın Geyik’i çalmakla görevlendirir. Bilmedikleri dünyaya doğru yola çıkan hırsızlar ne pahasına olursa olsun Altın Geyik’i almaya kararlıdır. Robot Coco; Briar, Bramble ve oduncu Vick ile birlikte hırsızların geldiği ormanın ahenginin bozulmasını engellemek için mücadeleye girişir. Grup, hazine avcısı hırsızlardan önce Altın Geyik’i bulmalıdır.

 

Fragman:

 

Hafıza

 

Vizyon tarihi 26 Ocak 2018 (1s 53dk)
Yönetmen Mark Palansky
Oyuncular: Peter Dinklage, Anton Yelchin, Julia Ormond devamı
Tür Bilimkurgu, Dram
Ülke ABD, Kanada

 

Detaylar:
Gordon Dunn, ünlü bir bilim adamıdır. Çığır açan yeni bir cihaz üreten Gordon, cihazın tanıtımından kısa bir süre sonra gizemli bir şekilde ölü bulunur. Gordon’un eşi Carolyn için bu ani ölüm tam bir yıkım olur. Carolyn eşinin kaybı ile başa çıkmaya çalışırken, Dunn’ın çalıştığı şirket Cortex ise bilimadamının ölümü sonrası ortadan kaybolan cihazın peşine düşer. Carolyn yasını tutmaya çabalarken, onu ziyarete gelen gizemli bir adam ise kadının tahmininden çok daha fazla sır taşıyordur… Bu adam Dunn’ın esrarengiz ölümün ardındaki gizemi ortaya çıkartabilecek midir?

 

Fragman:

 

 Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR