Bu Resimde İlk Dikkat Ettiğin Şeye Göre Karakter Özelliğin Ne?

Resme dikkatlice bakın ve ilk gördüğünüz şeyi aklınızda tutun. Ardından gördüğünüz şeyin kişiliğiniz ve hayata bakış açınız ile ilgili ne diyor açıkalamaları okuyun.


Resme dikkatlice bakın ve ilk gördüğünüz şeyi aklınızda tutun. Ardından gördüğünüz şeyin kişiliğiniz ve hayata bakış açınız ile ilgili ne diyor açıkalamaları okuyun.

Resimde ilk gördüğünüz şey ne?

1. Araba

Eğer ki ilk önce bir araba gördüyseniz, özgürlüğünüze düşkün, bağımsızlığı seven biri olduğunuzu gösteriyor. Evet, ruhunuzun özgür olmasını seviyorsunuz ve bir yerde sabit kalma düşüncesinden epey uzaksınız. Durağanlık değil, hareket etme taraftarısınız. Aynı zamanda detaylara derinlemesine girip analiz etme becerisine sahipsiniz. Unutmayın ki detay odaklı bir yaşam sürmek sahip olunabilecek çok önemli bir yetenektir.

2. Dürbünlü Adam

Eğer ki ilk önce dürbünlü bir adam gördüyseniz sizin büyük resme bakma eğiliminde olduğunuzu göstermektedir. Ayrıntılarla uğraşmaktan hoşlanmazsınız. Fazla detaylar sizi bunaltır. Ayrıca çoğu kimsenin içinden çıkamadığı problemlerde, çözüm getiremediği sorunlarda, küçük bir müdahale ile çözme olasılığınız oldukça yüksektir. Akılcılığa verdiğiniz önem büyük, düzeni seviyorsunuz. Gereksiz riskler almıyorsunuz ve hatta bunu saçma buluyorsunuz. Gayet meraklı, gayet araştırmacı, yeniliği seven birisiniz.

3. A Harfi

Evet, geldik görülmesi gereken en zor noktaya. Eğer ki bir “A” harfi gördüyseniz bu resme bakıp da “A” harfini gören çok az kişiden birisiniz. Görüş kabiliyetinizin çoğunluğa nazaran oldukça kuvvetli. Sezgisel bir kişiliğiniz var ve sınırlar dışında düşünmeyi iyi biliyorsunuz. Bilişsel yeteneğiniz diğer insanlara nazaran oldukça farklı. Mesela film izlerken, filmin daha başından sonunda ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz. Altıncı hislerinizin oldukça kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz!Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı