Burca Göre Sevgili Bulma Oranınız ve Çekici Yanlarınız


Ünimetre ailesinin değerli üyeleri ve çok sayın arkadaşlar hoş geldiniz. Bu yazımızda biraz durumları değiştiriyoruz ve burcunuza göre sevgili bulma oranlarınıza bakıyoruz. Burca göre sevgili konusunda bakalım neler göreceğiz. 

Tabi bu iş gönül işi, ezbere yapılacak bir şey değil.

Ama yine de enerjinizi anlamak ve anlatmak adına, neler yapabiliyoruz gelin hemen göz atalım.

 

Koç Burcu

Genellikle özgür ruhlu insanlar oldukları için işlerini kendi başlarına yapıyorlar. Bu yüzden kimseden yardım beklemiyorlar. Hayatta hedefleri olan bu insanların sevgili ya da özel ilişki konusundaki beklentileri de farklı oluyor haliyle. Bu yüzden bunları gerçekleştirmek ve güzellikleri ile ön plana çıkarmak hepimizin hedefinde olan bir şey gibi geliyor. Bu yüzden Koç burcu erkekleri ya da koç burcu kadınları özelliklerini her zaman özgürlükten yana ön plana çıkarırlar.

 

Boğa Burcu

Her zaman sadık bir insandır boğa burcu insanı. Zira aşk hayatında da durumlar bu şekilde ilerlediği için bu konuda gerçekçi bir detaya ulaşmak isterler. Güçlü kişilikleri oldukları zaman, en seksi ve çekici yönlerini bu şekilde belirtiler. Sadık insanlardır.

 

İkizler burcu

İkizler burçları genelde gizemli halleriyle insanları kendilerine çekerler. Her zaman insanların ilgisini çekecek bir şeyler bulmayı başarıyorlar, ancak hiçbir zaman açık kutu olmuyorlar. Anlatacak ve merak edilen hikayeleri olduğu için insanların onlara olan ilgisi de hiç azalmıyor.

Aslan burcu

 

Aslan burçları kendilerine en çok güvenen burçlardan biridir. Çevrelerine karşı çok sağlam bir güven duygusu oluştururlar. Her zaman kendilerinden beklenenin fazlasını ve çok daha iyisini yaparak şaşırtmasını bilirler. Sosyal çevrelerinin aranan insanı olmak ise onlar için sürpriz değildir. Tüm bu nedenle güvenirlikleri onların en seksi yanlarıdır.

Yengeç burcu

Herkes sevgiye ve ihtiyaç duyar. Yengeç burçları ise adeta sevdikleri insanlara bu sevgiyi göstermek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bu nedenle en seksi özellikle kibar ve şefkatli tavırları onların en seksi ve çekici özellikleridir.

Aslan burcu

Aslan burçları kendilerine en çok güvenen burçlardan biridir. Çevrelerine karşı çok sağlam bir güven duygusu oluştururlar. Her zaman kendilerinden beklenenin fazlasını ve çok daha iyisini yaparak şaşırtmasını bilirler. Sosyal çevrelerinin aranan insanı olmak ise onlar için sürpriz değildir. Tüm bu nedenle güvenirlikleri onların en seksi yanlarıdır.

Başak Burcu

Başak burçlarının detaycı ve titiz hallerini bilmeyen yoktur. Kafalarındaki yüksek standartlar zaman zaman hem çevrelerindeki insanları hem de kendilerini zorlasa da insanlar her zaman Başak burçlarının zekalarından ve kurnazlıklarından etkilenir. Bu nedenle en seksi yanları detaylara olan düşkünlükleridir.

Terazi burcu

Terazi burçları insanları hiç beklemedikleri bir anda etkisiz hale getirebilecek bir cazibeye sahipler. İlginç bir şekilde insanların yanlarında rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlayan bir etkileri vardır. Ayrıca çevrelerindeki insanların duygu ve düşüncelerini çok önemserler. Bu özellikleri Terazi burçlarını seksi kılan özelliklerdir.

Akrep Burcu

Akrep burçlarının en seksi yanlarını tahmin etmek elbette zor değil. Onları seksi kılan özellikleri gizemli ve çekingen yanları. İnsanlara büyük resmi göstermeden kendilerine çekebiliyorlar. Kendileriyle ilgili fazla konuşmuyorlar, sadece dinliyorlar ve bu halleriyle bile oldukça ilginç görünüyorlar.

Yay burcu

Yay burçları kendilerini olumsuzluklardan uzak tutacak bir duvar örerler. Kaygısız halleri ise muhtemelen en güçlü yanlarıdır. Olumlu ve iyimser tavırlarıyla tüm zorluklara meydan okuyup hayatın tadını çıkarmaya bakarlar. Asla kin tutmazlar. İşte tüm bu sebeplerle en seksi yanları kaygısız olmalarıdır.

 

Oğlak burcu

Hayalperest Oğlak burçları her zaman büyük düşünürler ve kendilerini hep büyük başarılara hazırlarlar. Acımasız bir doğaları vardır. Bu dayanıklıkları diğer insanlara da ilham verir. Çoğu insan Oğlak burçlarının hırslı enerjisine sahip olmak ister. Bu nedenle en seksi yanları iddiaları yanlarıdır.

Kova Burcu

Kova burçlarının karmaşık ve ilgi çekici bir düşünce yapıları vardır. Birçok insan çoğunlukla ne dediklerini anlamaz ancak onlar benzersiz ve derin düşüncelere sahiptirler. Oldukça zekidirler ve fikirlerinin her daim arkasında dururlar. Tüm bunlar sebebiyle benzersiz kişilikleri en seksi yönleridir.

Balık Burcu

Balık burçları her zaman eğlenceli ve sevgi doludur. Olaylara çoğunlukla olumlu yanından bakmaya çalışırlar. Ayrıca çok duygusal ve düşüncelidirler. En seksi özellikleri ise elbette eğlenceli ve sevgi dolu yanları.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR