Burcuna Göre Hangi Ülkede Yaşaman Gerektiğini Söylüyoruz!

Burcunuzun özelliklerine göre hangi ülkenin sizi daha mutlu edebileceğini düşündük ve ortaya böyle bir liste çıkardık. Belki bir gün yurt dışında yaşama fırsatı elde ederseniz bu listedekiler yardımcı olabilir


 1. Hangi Burçsun?

Burcuna Göre Hangi Ülkede Yaşaman Gerektiğini Söylüyoruz!

Tarihinde oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Koç – Tayland

  Koç burçlarının özgüvenleri epey yüksektir. Bu nedenden eğlencenin ve hareketin aralıksız devam ettiği Tayland ideal bir ülke olabilir. Tayland’da her zaman yapacak bir şey bulabilirsiniz ve Koçlar bitmeyen enerjilerini burada yeni şeyler keşfederek harcayabilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Boğa – Danimarka

  Boğa burçları yenilikten hoşlanmazlar, risk de almazlar çoğu zaman. Çünkü her zaman kendilerini güvende ve rahat hissetmek isterler. Bu nedenden dolayı ki yerleşik hayat onlar için ilk sıradadır. Ayrıca estetiğe önem verirler, kitap okumaya bayılırlar, müzik dinlemek ve sanat… Aslında tüm bu özelliklerini Danimarka’da doya doya yaşayabilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  İkizler – Almanya

  İkizler burcunun sürekli değişen bir ruh hali vardır. Bu ruh hallerinin değişimi uzun bir süre aynı yerde kalmaya müsaade etmez. Hatta aynı anda birkaç yerde birden olmak bile isteyebilirler -ki bu sebeple ulaşım imkanlarının yüksek olduğu bir yer tercih etmek isterler. Bu ülkelerden biri de elbette ki Almanya! Almanya’da kara yolu ve metro ulaşımı oldukça kolaydır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Yengeç – İsveç

  Yengeç burçları çalışkanlıklarıyla bilinirler; para kazanmak ve birikim yapmak onlar için önemlidir. Bununla birlikte Yengeçler ailelerine düşkündür, onları güvende tutmak için her daim çalışırlar. Bu sebeple İsveç tam size göre! Çalışkanlıklarıyla burada istediğiniz düzeni kurabilir, ekonomik anlamda rahata ulaşabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Aslan – İtalya

  Aslan burçları alışverişe düşkündürler ve gösterişi severler; tutkulu, samimi ve romantik aşıklardır onlar aslında. Bulundukları her ortamda hakimiyet kurmak isterler, göz önünde olmak isterler. Bu nedenle İtalya size ilaç gibi gelecek. Bu romantik ülkede sanatsal kişiliklerini gösterebileceksiniz. Ve tabii gösterişinizle ön planda olabileceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Başak – İsviçre

  Başaklar titiz, çalışkan ve düzenlidir. Dakiklik onlar için epey bi önemlidir. Aklı sürekli bir şeyler üretmekten yanadır, üretimsiz duramazlar. Dünyanın en dakik insanlarının bulunduğu ve aynı zamanda en temiz ülkelerinden biri olan İsviçre bu özellikleriyle tam Başaklar için!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Terazi – Singapur

  Teraziler yalnızlığı sevmezler, yeni insanlarla tanışmayı ve sosyal ortamlarda bulunmayı severler. Bu nedenle dengeyi ve adaleti temsil eden sevecen bir yapıları vardır. Singapur hukukun en iyi işlediği ülkelerden biri bildiğiniz üzere. Eğlence hayatı ise oldukça hareketli! Yeni insanlara tanışmak, sosyal ortamlarda bulunmak… Teraziler için biçilmiş kaftan adeta!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Akrep – Japonya

  Akrepler eğer ki kontrol onlarda değilse hiçbir şeyi sevmezler. Yaşama tutkuyla bağlıdırlar, hayattan keyif almasını bilirler. Ayrıca disipline de önem verirler. Bu nedenle Japonya’da yaşamaları mümkün olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  Yay – ABD

  Yay burçları özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Geleneksel düşünceyi kesinlikle kabul etmezler, yenilikçidirler, öğrenme aşkıyla doludurlar. Bu nedenle ABD en ideal ülkelerden biri olabilir Yaylar için.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  Oğlak – Finlandiya

  Oğlak burçları doğayı severler, doğayla iç içe yaşamak onlar için dünyanın en güzel şeyidir belki de. Kalabalık ortamlarda mutsuz hissederler. Sorumluluk almayı bilirler, çalışkandırlar. Ayrıca ailelerine oldukça düşkündürler. Bu tüm özellikler zengin doğası ve çok yakından bildiğimiz eğitim sistemiyle Finlandiya’da mevcut! Editör Notu: Ben de bir Oğlak olarak Finlandiya… Hayallerimin ülkesi…

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  Kova – Güney Kore

  Kova burçları zekasını teknolojiyle birleştirip hayat standartlarını geliştirmek için çalışır. Öyle ki idealist ve eşitlikçidir. Güney Kore bildiğiniz üzere teknolojiye önem veren ve beyin gücü oldukça yüksek bir ülke. Kova burçları burada kendilerine çalışma alanını kolaylıkla elde edebilirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  Balık – Avustralya

  Balıklar çok duygusaldır, oldukça hassastır. Deniz yoksa yaşadıkları yerde, kesinlikle mutsuz olurlar. Avustralya bu nedenle ideal bir ülke! Belki Yeni Zelanda’da olabilir, her yol okyanusa çıkıyor düşünsenize…

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı