Burcunuza Göre Aralık Ayında Yaşayacaklarınız


24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları
24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Her senenin kendine has bir sonu var. Bu sonlar kimine yumuşak, kimine sert bakışlar sunabiliyor. Peki ama nedir bu burç yorumlarının durumu? Burcunuza göre Aralık ayında başınıza neler gelebilir?

Ya da neler yaşayabilirsiniz? Biz bu konuda sizin için bir araştırma yaptık. İşte burcunuza göre karşınıza çıkacaklar. Ya da çıkma ihtimali yüksek olanlar.
KOÇ
Aralık ayında Koçlar, sosyal ilişkilerinde yeniden harika olacak. Yıldızlar, bu dönemde kurulacak arkadaş ilişkilerinin uzun vadeli olacağını söylüyor. İnsanlar ve de onlarla birlikte yaşadığınız keyili zamanlar sizi yeni düşüncelerle zenginleştirecektir. İş yerinde, ihmal konusunda ve görünüşte önemsiz hatalarla ilgili olarak dikkatli olun.
Siz ve iş arkadaşlarınız arasında bir ses yükselmesi olabilir. Sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışın ve onlarla konuşun. Spor sadece kendiniz için yapmayı sevdiğiniz bir unsur olsa bile, bir istisna yapın ve bir arkadaşınızı da yanınıza alın. Kötü ruh hali, yorgun olmanız gerçeğinin bir işareti olabilir. Daha fazla dinlenin.
BOĞA
Aralık çok istikrarlı bir aydır. Şu an, özellikle de para durumları söz konusu olduğunda uzun vadeli planlar için en iyi zamandır. Diğer yandan Boğa burcu, aile sorunlarına karşı dikkatli olmalıdır. Yaşadığı zorluklar konusunda kendisine yardım etmek istediğiniz üzgün kişinin güvenini kazanmak zorundasınız.
Kendinizle ilgili bazı söylentiler duyarsanız hiçkimsenin sizi üzmesine izin vermeyin. Çok enerjiniz var; sporla vücudunuz için bir şeyler yapmaya çalışın. Daha iyi hissedeceğinizi göreceksiniz.
İKİZLER
Aralık’ta İkizler, ilişkilerin ve ailenin uyum içinde olduğu tek burç olacaktır. En çok Noel’de eğleneceksiniz. Bu dönemde aynı zamanda yeni deneyimler de bekleyebilirsiniz. Kişiliğinizi yeni bilgilerle zenginleştirecek bir kişi ile tanışacaksınız. Çeşitli şeyleri fark edeceksiniz ve çok olgun bir kişilik kazanacaksınız.
İş arkadaşınız belki arsızdır ama onun sizi üzmesine izin vermeyin, böylece işyerinde hiç rahatsız edici bir atmosfer olmaz. Mevcut ruh halinizle evde tek başınıza kalmış olsaydınız en iyisi olurdu. Düşünmek ve hatırlamak sebebi bulmanıza yardımcı olabilir.
YENGEÇ
Yengeç burcu bu Aralık ayında geçen yılı gözden geçirecek. Arkanızda büyük bir başarınız var ve haklı olarak kendinizle gurur duyabilirsiniz. Sadece bunu çok açığa vurmayın. Sizi kötüye kullanmaya ve başarınızın en azından bir kısmını çalmaya çalışan kıskanç kişilerle her yerde karşılaşabilirsiniz.
Yeni, egzotik ve garip bir şeyler deneyin. Hakkında konuşacak deneyimleriniz olacak ve aynı zamanda ilgi odağı olacaksınız. Kötü bir ruh halinin riski sözkonusudur. Herkesin sanki sizin aleyhinize olduğunu hissedersiniz, ama umutsuzluğa kapılmayın. Yeniden iyi olacaktır.
ASLAN
Aralık ayında şımarmaktan korkmayın. Bu zorlu yılın ardından bunu kesinlikle hak ediyorsunuz. Örneğin, kendinizi olağanüstü bir deneyimle ödüllendirin. Ruh haliniz daha iyi olacak ve çevrenizde görünecek ve size karşı kötü niyetli olan kişi tarafından bile keyfiniz kaçırılamayacak. Onunla rahatlıkla ilgileneceksiniz.
İtaatkar olmayın ve insanların size bu şekilde davranmalarına izin vermeyin. Haklarınız için ayağa kalkın. Güne aceleyle başlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Erkenden kalkın ve sağlıklı bir kahvaltı yapın. Bütün gün daha iyi hissedeceksiniz.
BAŞAK
Aralık ayı ile birlikte kariyerinizde bir değişiklik yapma şansı nihayet gelecektir. Artık yıldızlar daha istikrarlı ve olumlu bir konumdadır ve Başak burcunun iş alanında harikalar yaratacaktır. Zaman çok daha çabuk geçecek ve herhangi bir çaba sarfetmeksizin, tüm görevleri kolaylıkla başarabileceksiniz ve acil sorunlara çözüm bulacaksınız. Çalışmaktan yine keyif alacaksınız.
Şimdi yatırımlar için iyi bir zaman değil. Bir darbe alabilirsiniz. Her yaşta cilt bakımı yapmanız gerekir. Yeterli uyku ve nemlendirme ile canlı görüneceksiniz.
TERAZİ
Beklentilerinin bir kısmı ayağına geliyor. Yeni ortamlara giriyor ve hemen ardından yeni başlangıçlar yapıyorsun. Kendini güvende hissedecek ve motivasyonunu artıracak gelişmeler yaşıyorsun.
İş hayatında konumunun değişmesini bekliyor ve istiyorsan bu gerçekleşecek. Konumun, yerin, bölgen, odan değişebilir. İmkanların her anlamda genişlemeye başlıyor. Kendine duyduğun güven daha da artıyor. Bu süreçte gereksiz kaygılara kapılmamaya çalış. Kendini ve düşüncelerini özgür bırak, yönlendirme.
Geçen haftaki Dolunay, seni maddi konularla ilgili bazı kararlar almaya itmiş olabilir. Hem ilişkin, hem de maddi durumun bu dönemin en önemli gündemleri arasına girmiş olabilir. Sorululuk almaktan korkma. Altından kalkamayacağın şey yok. Aldığın her işi sonuçlandıracaksın. Sağlığın gayet iyi. Bazı günler baş ağrısı yaşayabilirsin.
akrep burcu
AKREP
Bu yılın son ayı Aralık boyunca, enerjinizi kariyerinize doğru yönlendirmeniz önerilir. Özellikle en gayretli olanlara kariyerde ilerleme veya ikramiye şeklinde geri dönüş olabilir. Aynı zamanda etrafınıza daha dikkatli bakmaya başlayın. Akrep burcu, tarihler için yapılan davetiyeleri reddetmelidir.
Daha az başarılı bazı iş arkadaşlarınız sizin pozisyonunuzu kıskanabilirler. Onlara bunu sizin elinizden alma şansı vermeyin. Ruh haliniz şimdi belki biraz kırılmış olabilir ama insanlardan kaçmamalısınız. Sosyal çevrede umarım daha iyi hissedeceksiniz.
Yay Burcu Erkeği
Yay Burcu Erkeği
YAY
Aralık size sonunda huzur ve uyum getirecektir. Bir süreliğine gevşemek, derin bir nefes almak ve geçen yılı değerlendirmek için zamanınız olacak. Yay burcu kişiliğiyle ilgili büyük bir ilerleme kaydetti. Artık daha dengelisiniz ve stresle daha kolay başa çıkabilirsiniz. Şu anda hiçbir şey Noel’inizi bozamaz.
Bu dönemde size işler hiç bitmeyecek gibi gelebilir. Kendinizi stres altına sokmamalısınız, bu tehlikeli. Ailenizi ziyaret edin. Belki çok uzun süre sevdiklerinizden uzak kalmışsınızdır, ama ilginiz onları kesinlikle mutlu edecektir.
OĞLAK
Bu yılın son ayı Aralık’ta pişmalıklar olmadan tamamen keyif alacaksınız. Geri dönüp önceki olayları incelemek için de zaman bulacaksınız. Ne iyiydi ve neyi geliştirmek istiyorsunuz. Bu dönemde kişisel olarak olgunlaşacaksınız ve önceliklerinizi doğru belirleyeceksiniz. Oğlaklar arkalarında başarılı bir yıl bıraktılar.
Siz ve iş arkadaşlarınız arasında bir ses yükselmesi olabilir. Sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışın ve onlarla konuşun. Şimdi büyük bir ev temizliği için doğru andır. Bunu kabul edin, bu zamanla ilgiliydi. Cildiniz şimdi onun için yeterli özeni gösterdiğiniz için, ileri yaşlarda size minnettar olacaktır.
KOVA
Kova burcunun kariyeri söz konusu olduğunda, yılın sonu istikrarlı bir dönem getirecektir. Kısa günlerin ve sıkıcı olayların çalışma temponuzu düşürmek için sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Çok fazla pasiflik asla iyi bir fikir değildir. Aralık ayında, sağlığınızı ve koruyucu önlemlerinizi de düşünmelisiniz. Noel’de hasta olmak istemezsiniz.
Bir değişiklik için yeni bir şeyler deneyin. Herhangi bir şey. Klişelerden yeterince var. Bunun yerine sağlıklı beslenin!
BALIK
Eşleriyle henüz karşılaşmamış olan Balıklar Aralık ayında sosyalleşirken ve flört ederken bol bol eğlenceli vakit geçirebilirler. Hatta bunu bilmeden, karşı cinsi cezbedeceksiniz ve yeni kişilerle tanışmanız çok kolay olacak. Bu burç yorumlarına göre, Noel’in keyfine en çok aile çevresinde varacaksınız.
TV önünde sadece kanallar arasında dolaşarak oturmayın. Bunun yerine çok sevdiğiniz filmi izleyin. Güne aceleyle başlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Erkenden kalkın ve sağlıklı bir kahvaltı yapın. Bütün gün daha iyi hissedeceksiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR