Burcunuza Göre Aşık Olduğunuz Kişiden Duyabileceğiniz En Güzel Sözler

Sarılmalar, öpüşmeler, hediyeleşmeler ya da ikiniz için özel yerlere gitmek zaten çok özel ve çok anlamlı. Ama bir de işin sözcük kısmı var. Karşınızdaki insana söylediğiniz çok basit bir söz bile dünyalara bedel olabilir. Tıpkı karakterinize göre değişebildiği gibi bu sözler, burcunuza göre de değişiklik gösterebilir. Evet, burçlarımızın etkisini hayatımızın her alanında göremiyoruz ama bazen bilirsiniz insan kendini bi avare hisseder, keyifsiz hisseder. Böyle durumlarda bazı spesifik kişilerden bir şeyler duymak isteriz. Ama tam olarak ne duymak istediğimizi bilmeyiz, sizin için biz ne duymak istediğinizi söyleyelim dedik.


 1. 1 KOÇ


  Aklıma koyduğum şeyleri yapabileceğimin en büyük kanıtısın Koç burçlarını kararlılıklarıyla biliriz. Her konuda, her yaptıkları işte aşırı iyimserdirler, bu da çoğu insanın onlara hayran olmasının sebebi. Bu iyimser düşünceleriyle, evrene yaydıkları pozitif enerjileriyle istedikleri şeyleri de başarmaları zor olmuyor tabii.
 2. 2 BOĞA


  Seni her düşündüğümde, sana dair sevdiğim yüzlerce şeyle karşılaşıyorum Boğa burçları her zaman uslanmaz romantik ve sevecen olmuşlardır. Bu özelliklerinden dolayı kendileri için çok özel olan ‘o’ insandan, sevildiğini duymak, önemsendiğini duymak onları her zaman çok mutlu edecektir. Yukardaki gibi bir şey söylemek sizin karşınızdaki boğa insanını ne kadar sevdiğinizin apaçık bir göstergesi ve boğa burçları buna bayılır. Böylesi bir söz de zaten kendisine, bu ilişkiye olan güveninin asla sarsılmaması gerektiğini gösterir ve boğa insanı kendini ilişkiye daha da kaptırır, size kaptırır, sonrası iyilik güzellik.
 3. 3 İKİZLER


  Hayatı öyle heyecan verici hale getiriyorsun ki her anımı seninle geçirip seninle bir sürü anı biriktirmek istiyorum İkizler burcu insanları aşk insanlarıdır. Aşk onlar için çok heyecan vericidir. Aynı zamanda kendileri çok deli dolu oldukları için onlara söyleyebileceğiniz en tatlı sözler, onlarla birlikteyken ne kadar eğlendiğinizden bahsettiğiniz sözler olabilir. İkizler burçları birinden hoşlandıklarında, o insanın yanında, o insana karşı bazen çekingen kalabilir bu yüzden eğer siz de ona karşı boş değilseniz duygularınızda açık olmanız gerçekten önemli. Bir ikizler burcuna onunla yaşamak istediğiniz günler, paylaşmak istediğiniz anılar olduğunu söylemeniz ilişkinizi daha da güzel hale getirecektir.
 4. 4 YENGEÇ


  Kötü günlerinde yanında olup sana kendini daha iyi hissettiren, hatta iyi günlerini daha iyi hale getiren olmak istiyorum Yengeç burçları oldukça duygusaldırlar ve kendilerini açabildikleri, yanlarında kendileri olabildikleri insanlara oldukça kolay bağlanırlar ancak aynı zamanda bazen çok içe kapanık olabilirler ilişkilerinde. Yengeç burcu insanına ne olursa olsun yanında olabileceğinizi hissettirirseniz ve bunu ona söylerseniz bu içe kapanıklık daha kolay son bulur ve ilişkiniz daha da güçlü olur.
 5. 5 ASLAN


  Senin yanın, en çok kendim olabildiğim yer Aslan burcu insanları sevdikleri insanlarla zaman geçirmeye bayılır ve etrafları sevdikleri arkadaşları ile doluyken ışıl ışıl olurlar, her anlamda. Aslan burcu sevilmeyi sever, biraz tatmin olmak ister. Mesela bir aslan burcu yanınızda değilken bile onu düşündüğünüzü bilse, daha ne ister… Aslanlar özgüvenlidirler, sıcak kanlıdırlar. Daha bi bir sürü sayabileceğimiz güzel özelliklerinin dışında sırf bu ikisi bile bir ilişkiye girmeyi onlar için kolay hale getirir. İlişkilere kolay başlarlar ancak ilişkiler onlar için oldukça önemlidir.
 6. 6 BAŞAK


  Kalbin de zihnin ve düşüncelerin kadar güzel Başaklar için en çalışkan burç diyebiliriz. Sürekli bir şeyler düşünür, bir şeyler çözmeye çalışırlar. Zihinlerini açıkken yakalamak zordur. Pratik ve aynı zamanda analitik insanlardır. Tüm bu zihinsel meşgale sürerken kendileri ile ilgilenemezler ve birinin onlara güzel bir şeyler söylemesine ihtiyaç duyarlar. Onlara ne kadar önemli olduklarını hatırlatın.
 7. 7 TERAZİ


  Aşkın vücut bulmuş hali gibisin Terazi burçları, olumsuzluklara karşı o kadar kapalıdır ki, çevrelerindeki insanları mutlu etmeye çalışırken bazen kendi mutluluklarını göz ardı ederler. Bu kadar nazik oldukları için kendilerini de aynı şekilde mutlu edecek bir aşkın peşindedirler. Tüm bu çabaya karşılık bazen yetersiz olduklarını düşünebilirler o yüzden onlara ne kadar iyi olduklarını hatırlatmanızda fayda var.
 8. 8 AKREP


  Aşkın vücut bulmuş hali gibisin Terazi burçları, olumsuzluklara karşı o kadar kapalıdır ki, çevrelerindeki insanları mutlu etmeye çalışırken bazen kendi mutluluklarını göz ardı ederler. Bu kadar nazik oldukları için kendilerini de aynı şekilde mutlu edecek bir aşkın peşindedirler. Tüm bu çabaya karşılık bazen yetersiz olduklarını düşünebilirler o yüzden onlara ne kadar iyi olduklarını hatırlatmanızda fayda var.
 9. 9 YAY


  Seninle geçirdiğim her gün bir öncekinden daha güzel Her yay burcunun aslında duymak istediği spesifik o şey, dürüstlük ve iyimserlikle alakakalıdır. Onlar yanıbaşlarında duran, onunla gelecek hayalleri kuran birlikte heyecanladığı birini isterler yanlarında. Geleceğini birlikte kurmak istediği insanla bu yola bir an önce atılmak için durmaksızın çalışabilirler. Siz yeter ki yay burcunun elinden tutun ya, o sizi zaten sevecektir.
 10. 10 OĞLAK


  Yanımda değilken bile gülümseme sebebimsin Oğlak burçları, zaten bildiğimiz gibi hırslı olurlar. Bu aşırı hırs ve başarma isteğine karşın aynı zamanda kendileri çok sakin olurlar ve asla bir duruma öyle balıklama atlamazlar. Etraflarına bir bakarlar ve başkalarının ne istediğini de önemserler. Bazen karamsarlığa kapılabilirler, modları düşebilir. Bu gibi durumda onları yükseltecek şey ise onlara, yanınızda olmadan bile, sadece kendisini düşündüğünüzde gününüzün nasıl güzelleştiğini söylemek olacaktır. Attığınız adımlar küçük bile olsa söz konusu aşksa bir oğlak burcu o adımları büyütmenin yolunu çok iyi bilir.
 11. 11 KOVA


  Ruhumu dinlendiriyor ve yüceltiyorsun Kova burçları sevdikleri insanlar tarafından kabul edilmek isterler. Eğer bunu hissedemezlerse kendilerini karşılarındaki insanlara açmak da bir o kadar zor olur. Derin derin düşünürler ve çok orijinal şeylerle gelirler karşımıza. Bu sebeple kendileri ile konuaşacağınız somut şeyler yerine daha soyut şeyleri deneyin, ruhunuz gibi. Onların eşsizliğini onlara hissettirin.
 12. 12 BALIK


  Eğer gelecekteki parlaklıkları şu an göremiyorsan, sen görmeye kendini hazır hissedene kadar seninle karanlıkta oturabilirim Balıklar hassastır, romantiktir. Bir şiir kitabından açıp okuyacağınız en ufak bir güzel söz bile onun için dünyalara bedeldir. Her zaman ümitlidirler hayata karşı. Ancak bazen de çok keyifsiz olabilirler. O yüzden o parlak ışıkları, bulutları görmek için henüz hazır olmadığı dönemler olabilir. Böyle dönemlerde de tek ihtiyaçları, yanlarında onlara değer veren birinin olması.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı