Burun Tipine Göre Kişilik Analizi

Louis Allen Vaught'un "Vaught's Practical Character Reader" adlı kitabındaki tespitlere göre burun tipimiz karakterimiz hakkında ipuçları veriyor...


Louis Allen Vaught’un “Vaught’s Practical Character Reader” adlı kitabındaki tespitlere göre burun tipimiz karakterimiz hakkında ipuçları veriyor…

 1. Aşağıdaki burun şekillerinden hangisi sana en yakın olanı?

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9

Burun Tipine Göre Kişilik Analizi

Tarihinde oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1

  Sen 'kendine düşkün' birisin! Hayatınla ilgili aldığın kararlarda ilk başta kendi durumunu sorguluyor ve ona göre karar alıyorsun. Elbette çevrendekilerin de senin için önemli ama önceliğin kendinsin. Daha çok mantığına göre hareket ediyorsun. Çoğunlukla insanları kırmamaya özen gösteriyorsun ama sevmediğin birine karşı da acımasız olabiliyorsun.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2

  Çevrendeki çoğu insanın hayatında önemli bir yere sahipsin. Hatta öyle ki hayatlarının merkezindesin diyebiliriz. Hayatındaki insanlar senin düşüncelerine saygı duyuyor ve önerilerini dikkatle dinliyor. Bu nedenle insanlarla bağın oldukça kuvvetli ve değerli. Fikrine danışan insanlara yaptığın öneriler ile meşhursun. Açıkçası hepimize senin gibi bir arkadaş lazım.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3

  Hayatınla ilgili alacağın kararlarda mantığın ön planda. Tutarlı bir kişiliğin var ve bu çevrendeki insanlara güven veriyor. Öyle ki kimseyi yarı yolda bırakmayacak birisin ve çevrendeki insanlar bunun çok net farkında.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4

  Karamsarlıktan tamamen uzak, yaşama sevinciyle dolu ve umutsuzluğa kapılmayan biri olarak stresten uzak yaşıyorsun. Öyle ki bu yaşantın yüzüne ışık gibi vuruyor. İnsanlar senin yakınında bulunmaktan mutluluk duyuyor. Bu ışık sadece senin değil, çevrendekileri de ısıtıyor. Adeta bir güneş gibisin!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5

  Hayatında karşılaştığın problemlere karşı kendini savunmasız hissediyor olabilirsin. Her zaman en kötü senaryoyu düşünmekten yorgun düşüyor ve karamsarlığa kapılıyorsun.
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6

  Hislerini dışa vurma konusunda pek iyi değilsin ve bundan hoşlanmıyorsun. Duygularını belli etmesen de çok yoğun hisler içindesin. Çoğunlukla yalnızlığı tercih ediyor, yalnız kalmaktan keyif alıyorsun. Tam bir kapalı kutu olduğunu söyleyebiliriz!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7

  Çevrende her zaman motive ve kararlı duruşunla biliniyorsun. Öyle ki karşılaşacağın en zorlu olaylarda bile vazgeçmeyen, adeta bir savaşçı gibi mücadele eden birisin. Bu seni daha da çekici kılıyor diğer insanlara. Onlara cesaret veriyorsun. Bu motivasyonunu asla kaybetmezsin umarım!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8

  Anı yaşıyorsun! Çoğunlukla içgüdülerini dinleyerek hareket ediyorsun. Karşılaştığın problemlere karşı bile eğlenceli ve enerji dolu yaklaşabiliyorsun. Asla pişmanlık duymuyorsun, yaşadığın kötü deneyimlerden ders çıkarmayı iyi biliyorsun. Çevrendeki insanların ne düşündüğüne aldırmadan nasıl hissediyorsan öyle yaşıyorsun. Bize soracak olursan, en güzelini yapıyorsun!
  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  9

  Seni yeterince tanımayan insanlar, senin samimiyetini ilk başlarda yakalayamıyor. İnsanlara karşı bir buz kütlesi gibi gözüküyorsun. Ancak ne zaman ki seni daha yakından tanırlar, işte o zaman senin ne kadar samimi bir kişiliğin olduğunu fark ediyorlar.
  Sonuçlarınızı Paylaşın


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı