Calihan Gee daha doğmadı ama Instagram’da 109 bin takipçisi var


calihan gee

Calihan Gee adlı 1 günlük bebeğe doğumundan önce Instagram hesabı açan ebeveynleri, bebeğin daha doğmadan 109 bin takipçisi olmasını sağladı.

Sosyal mecralarda küçücük bebekleri için hesap açan anne ve babalara ‘Bunun kafası mı iyi ya?‘ şeklinde düşünceler aklımızdan illa geçmiştir. Calihan Gee de bu bebeklerden en ünlüsü olabilir.

Birçok internet sitesi ve uygulama, kayıt olabilmek için en az 13 yaş sınırını kural olarak koyuyor. Fakat bu kural bile bazı ebeveynleri durdurmak için yeterli olmuyor.

Daha dün (14 Şubat 2018) doğan 1 günlük Calihan Gee adlı bebeğin Instagram hesabını daha şimdiden 109 bin kullanıcı takip ediyor. Peki bu nasıl oldu?

Baba Mesleği

Anne ve babası Instagram fenomeni olan Calihan bebek için, henüz anne karnında 37 haftalıkken Instagram’da hesap açıldı. Anne rahminde olduğu için Calihan Gee bebek doğal olarak hesabında fotoğraf paylaşamadı.

Profil resminde ultrason filmi bulunan Calihan bebeğin Instagram hesabını yalnızca 48 saat içinde 70 bin kişi takip etti. İnsanlar çıldırmaya başlamış olabilir mi acaba?

Şu an için 109 bin takipçisi bulunan Calihan bebeğin ebeveynleri 2015 yılından bu yana sosyal medyayı aktif biçimde kullanıyor. Toplamda 6 farklı sosyal medya hesabı bulunan çiftin 1,7 milyon takipçisi var.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR