Çarpışma 2. Bölüm Fragman ‘Çarpışma Son Fragman’


Son dönemin önemli dizilerinden olan Çarpışma 2. bölüm fragman yayımlandı. Fragman ile ilgili içerik şu şekilde;

 

Kadir Adalı, karısı ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymaktadır ve çok acı çekmektedir. İntihar etmeye karar verir. Hayatına bir araba kazasıyla son vermek isteyen Kadir, farkında olmadan bu kaza ile hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kadir’in ölmeyi planlandığı kazaya 4 araba karışır. 4 araba, 4 hayat, 4 insan. Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre. Bu kazadan sonra kader onları bir daha asla birbirlerinden ayırmayacaktır. Kadir’in de dediği gibi: Çarpışan biz değildik, kaderlerimizdi! Yaşadığı travma nedeniyle ruhen ağır yaralı olan Kadir’i yetimhaneden de tanıdığı Zeynep iyileştirecektir ve geçmişte olduğu gibi yeniden ona aşık olacaktır. Zeynep, elinden zorla alınan kızı Aylin’e, Kadir sayesinde kavuşacaktır. Kerem ve Cemre ise büyük bir sırla birbirlerine bağlanmış iki gençtir. Cemre güçlü bir avukatlık şirketinin genç varisidir. Kerem, hiçbir şeyi olmayan, hapisten yeni çıkmış ve başına daha büyük bela açmış bir gençtir; üstelik bu yeni belanın merkezinde Cemre vardır.

 

Çarpışma 1. bölümde ne olmuştu?

Çarpışma 1. bölüm özeti olarak baktığımız zaman, hikayelerin derinliğini görebiliyoruz.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder.

Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duyan ve çektiği acıyla yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir dört aracın karıştığı bir araba kazasına sebep olur.

“Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!” dediği bu kaza, hayatının bütün akışını değiştirirken, kendisiyle birlikte Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz)’in hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Bakalım Çarpışma 2. bölüm fragmanı üzerinde olan olaylar ne şekilde çıkacak.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR