Çiftler İçin Yasaklanmış Akla Mantığa Sığmayan Durumlar


Travelbook’un araştırmış olduğu bu şaşırtıcı yasakları hep birlikte inceleyelim.Yurt dışı seyahatlerinizde dikkat etmeye özen gösteriniz.

 

İçlerinde öyle yasaklar var ki kim neden böyle birşey düşünüp yasaklatmaya çalışır anlamak mümkün değil, gerçekten uygulanıp uygulanamayacağına hep birlikte karar verelim.

Kolombiya

Kolombiya’nın Cali şehrinde, gerdeğe girecek olan çiftle birlikte kızın anneside bu olaya tanıklık için odada hazır bulunuyor. Artık alkış mı tutar tempo mu tutar bilinmez.

 

Utah

Utah’ın Trementon kasabasında ambulansta ilişkiye girmek yasaktır. Böyle bir durum da yakalanılırsa kadının adı gazeteye çıkar. erkek içinse korkulacak bir durum yoktur.

 

Guam Adası

ABD’ye bağlı bu özerk topraklarda bakireyle evlenmek yasaktır. İllede bakire biriyle evlenmek istiyorsanız para ödemek zorundasınız.

 

Kaliforniya

Kaliforniya’nın nehir kesimlerinde öpüşmek isteyen çiftler dudaklara gül suyu sürmeden öpüşmeleri yasaktır. Ruj, nemlendirici sürmeyin boşuna hanımlar illede gül suyu…

 

İtalya

İtalya’nın Siena bölgesinde Maria isminin önemli (kutsal) sayıldığı için bu ismi kullanan kadınların fahişelik yapmaları yasaktır.

 

Winconsin

 

Yine ABD’nin Wisconsin eyaletinde orgazm sırasında havaya ateş etmek yasaklanmıştır. Buranın insanları nasıl bir kafaya sahipse artık yetkililer böyle bir yasağı uygun görmüşler.

 

Budapeşte

Macaristan’da ışıklar açıkken sevişmek yasaklanmış. İsterseniz yatak odasında, isterseniz salonda hepsi yasak. Hatta otel, motel odaları bile bu yasak dahilinde.

 

Uruguay

Burada ki yasak diğer ülkelere göre biraz daha farklı. Aldatılan koca, karısını başka bir adamla yakaladığı sırada kadını ve diğer adamı öldürme hakkı bulunmakta. İsterse bunu yapmayıp adamın cinsel organını ya da karısının burnunu da kesebilir. Bunlardan birini yapması durumunda kesinlikle bir cezası yok.

 Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR