Cloverfield Paradox, Netflix Türkiye’de Yayınlandı!


Netflix, Cloverfield Paradox filmini Türkiye’de yayınlayarak izleyicilerine büyük bir şok yaşattı ve bununla beraber mutlu etti.

Abrams’ın uzun süredir merakla beklenen filmi Cloverfield Paradox, beklenmedik bir an Netflix üzerinden yayınlandı. Filmin henüz fragmanı bile çıkmadı diyorduk ki ilk önce Super Bowl 2018’de fragmanı yayınlayan Netflix, daha sonrasında filmi Netflix Türkiye dahil tüm dünya üzerinde yayınladı.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey

Super Bowl’da süper bir ters köşe ile Netflix kullanıcılarına sürpriz yapıldı. Henüz ne zaman yayınlanacağı hakkında dahi hiç bir bilgi verilmeyen film bir anda yayına alındı.

Cloverfield serisinin yakın zamanda yeni bir filmle karşımıza çıkması bekleniyordu. God Particle (Tanrı Parçacığı) kod adıyla anılan film, daha önce çıkan iki filmin öncesinde yaşanan olayları anlatıyor. Önceki filmlerde yaşanan pek çok olayın sebebini bizlere gösterip seri hakkında bir alt hikaye tabanı hazırlamayı hedefleyen JJ. Abrams, korku ve gizem türlerinin iç içe olduğu bir filmle karşımıza çıkmış.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

Filmi gidip sinemada izlemek isteyen hayranlar elbette olacaktır, ancak hatırlatalım; film, şu anda Netflix Türkiye üzerinden yayınlanmış durumda. Yani sinemaya gitmeden evinizde Cloverfield Paradox’u keyifle izleyebilirsiniz.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR