Cüneyt Arkın Neden Hastaneye Kaldırıldı?


Cüneyt Arkın’ın solunum sıkıntısı nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı yönünde çıkan haberlerle ilgili menajerinden açıklama geldi. Cüneyt Arkın’ın menajerlik şirketi konuyla ilgili iddialara yanıt verdi. Peki Cüneyt Arkın sağlık durumu nasıl? Cüneyt Arkın’ın durumu iyi mi? İşte detaylar…

  7 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Son dakika haberi… Yeşilçam’ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın ile ilgili dün çıkan haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Silivri’deki yazlığında yaşadığı solunum sıkıntısı nedeniyle yakınlarının araması üzerine 81 yaşındaki usta oyuncu ambulansla hastaneye kaldırıldı iddiası ortaya atılmıştı. Cüneyt Arkın’ın menajerlik şirketinden konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi.

Cüneyt Arkın’ın sağlık durumuna ilişkin bilgi veren hastane sahibi Dr. Hayati Arkaz, “Geldiğinde şuuru kapalıydı, İlk müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı. Hem kalp hem akciğer yetersizliği var” dedi. Arkın’ın oğlu Murat Arkın ise sağlık durumu hakkında, “Endişelenecek bir durum yok” ifadelerini kullandı.

Sanatçının menajerlik şirketinden edindiği bilgiye göre, KOAH hastası olan sanatçı, kontroller için bugün Silivri’deki bir özel hastaneye gitti.

Kontrolleri yapılan sanatçı, rutin uygulama doğrultusunda oksijen aldı ve daha sonra evine geri döndü. Sağlığı ile ilgili bir problemi olmadığı belirtildi. Usta sanatçı sevenlerini korkuttu.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı