Danla Bilic’in son hali tartışma yarattı! Takipçisine küfür etti!


Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in son hali olay oldu ve Instagram’dan binlerce beğeni ve yorum aldı. Danla Bilic fenomen olduktan sonra aldığı aşırı kilolar nedeniyle ağır eleştiriler almıştı. Bunun üzerine mide ameliyatı geçiren Bilic hızla kilo vermiş ve yepyeni bir görünüm elde etmişti. Yeni görüntüsüyle sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları artıran Danla Bilic son paylaştığı fotoğrafın altına beklenmedik bir yorum aldı ve beklenmedik bir cevap verdi!

Verdiği kilolarla günden güne değişen ve bambaşka bir görüntüye kavuşan Danla Bilic gündemden düşmüyor. Sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına yapılan küfürlü yoruma aynı şekilde küfürlü bir cevap verdi.

YouTube fenomeni Danla Bilic geçirdiği ameliyat sonrası hızla zayıflama sürecine girmiş ve bu süreci de takipçileriyle paylaşmıştı. Geçen sürenin ardından bambaşka bir görünümle karşımıza çıkan Danla fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşıp binlerce beğeni almaya devam ediyor. Son paylaştığı fotoğrafta yine farklılığını ortaya koyan Bilic’e küfürlü bir yorum geldi!

Fotoğrafın altına bir takipçisi “İyi ki zayıfladın ha bire foto atıyon” diyerek küfürlü bir ifade kullandı.

Danla Bilic’de verdiği cevapta “Çünkü Instagramda koşu yapmam gerekiyordu” diyerek küfürlü bir yanıt verdi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR