Denizin Derinliklerinden Çıkan Gerçek Canavar


Canavarlar ile ilgili filmleri sever misiniz? Denizin bilmem kaç yüz metre altında yer alan farklı canavarlar mesela? İşte bu gerçek oldu! Resmen gerçek oldu hatta. Çünkü denizin derinliklerinden bir canavar çıkarıldı (balık gibi ama değil gibi).

İnsanların, deniz altı çalışmalara olan merakı gün geçtikçe farklı boyutlara ulaşıyor. Söz konusu araştırmalar, daha çok bilimsel datalar ve veriler için olduğundan dolayı, kişiler için alternatif manalar yaratabilir. Önemli olan bilime hizmet mi diyelim bu konuya yoksa bir çeşit kötülük mi bilemiyoruz. Tabi burada asıl önemli olan bazı canavarların bizlere çok tanıdık gelmesi. Sünger Bob çizgi filmde yer alan bütün hayvanlar, resmen denizde yaşayan hayvanlar imiş. Bunu da bu şekilde öğrenmiş olduk (gerçi bilmiyor da değildik).

Denizin derinliklerinde balıkçılık yapan Roman Fedortsov, bulduğu garip (genellikle korkunç) balıkları Twitter ve Instagram üzerinden paylaşıyor.

 

Denizin derinliklerinde balıkçılık yapan Roman Fedortsov, bulduğu garip (genellikle korkunç) balıkları Twitter ve Instagram üzerinden paylaşıyor. Fedortsov’un denizin dibinden çıkardığı bu yaratıkların görünüşü iğrenç ve korkunç arasında gidip geliyor. Biz uyarımızı yapalım da bakmak istiyorsanız yine aşağıdaki tweet’lere göz atabilirsiniz.

 

https://twitter.com/rfedortsov/status/1036910741146595328

https://twitter.com/rfedortsov/status/1037362229669253121

 

https://twitter.com/rfedortsov/status/917459987345141761

 

Ve daha fazlası… Bu konuyla ilgiliyseniz, bu canavarları (ya da deniz canlıları) görmek için söz konusu hesabı inceleyebilir ya da fotolara göz atabilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR