Derbi Öncesinde Galatasaray’da Kriz!


Tolga Ciğerci, takımının son antrenmanına sakatlığını öne sürerek katılmadı. Fatih Terim’in ise sabrı taştı ve ligin son kalan haftalarında Tolga Ciğerci ‘ye ilk on birde forma vermeyi düşünmüyor.

Takımda ilk on birdeki yerini önce Selçuk’a, ardından da Donk’a kaptırmıştı Tolga Ciğerci. Fenerbahçe maçında Kadıköy’de kaçırdığı gol ise taraflarda memnuniyetsizlik yarattı. Çünkü golü atabilseydi galibiyet gelecekti. Tolga Ciğerci, Akhisar maçında da taraftar tarafından yuhalanmıştı. Tolga taraftarların bu tepkisine ise alkış ile karşılık vermişti.

Tolga son olarak sakatlandığını ileri sürerek Alanya maçında sahalarda yoktu. Tolga hala daha sakat olduğunu ve derbiye katılmayacağını söylediğinde ise Fatih Terim epey sinirlendi ve adeta sabrı taştı.

Tolga’nın Beşiktaş derbisi için herhangi bir fedakarlıkta bulunmaması ise teknik heyet tarafından içerlenmiş durumda. Ayrıca resmi sitesinde de yer alan açıklamaya göre Tolga sakatlığını ve ağrılarını ileri sürerek antremanda yer almadığını açıkladı. Bu olayların yaşanmasının ardından Tolga ile sezon sonu ayrılık ifadeleri dile getirilmeye başlandı bile.

Tolga ayak başpmarğındaki sakatlığı ve bundan kaynaklı ağrısı nedeniyle kendi isteği doğrultusunda son anteremana çıkmadı. Sağlık Kurulu ise Tolga’nın ağrısını tedaviyle azaltarak forma giyebileceğini belirtmişti ancak Tolga bunu kabul etmedi ve ağrılarım var şeklinde konuştu ve ekledi: Bu sebepten tam randıman veremiyorum ve ağrılarım tamamen geçmeden sahaya çıkmak istemiyorum dedi.

Şampiyonluk yarışı var ligde bildiğiniz üzere. Tolga’nın bu tavrı şu zamanda Florya’da hiç güzel karşılanmamıuş.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı