Doktora Giden Bir Kişinin Kulağından Örümcek Çıktı!


Akıllara gelmeyecek olay Çin’de meydana geldi. Çin’in bir eyaletinde bir kişi “garip bir his” gerekçesiyle doktora gitti. Gerekli kontrolleri sağlayan doktorlar hastanın kucağında örümcek olduğunu tespit etti.

Uyurken ya da günlük hayatımızda pek çok gözle göremediğimiz canlılar ağzımızdan ya da burnumuzdan girebiliyor. Uzmanlara göre gayet doğal olan bu durumun doğal olmayan bir örneği Çin’de yaşandı. Çin’in Jingsu eyaletinde yaşayan bir kişi kucağında kaşınma hissi ya da bir şeyler geziyormuş hissi nedeniyle doktora gitti. Doktorlar hastaya yapılan müdahalelerde bir şey bulamayınca hastayı detaylı bir incelemeye aldı. 

Yapılan araştırmalar sonucunda hastanın kulak kanalında küçük bir örümcek tespit edildi. Doktorların ilk olarak cımbız yardımıyla çıkartmaya çalıştığı örümcek çıkartılamayınca hastanın kulağında hastaya zarar vermeyecek yapay bir tsunami yaratılarak örümcek hastanın kucağından çıkartıldı. 

Uzmanlar hastalara bu gibi durumlar karşısında kendi başlarına çözüm üretmeyip en yakın sağlık kurumuna gitmelerini tavsiye ediyor. İşte Çin’li hastaya uygulanan tedavi ve örümceğin kulaktan çıkarılması. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR