Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Satışa Çıkan Playstation 5 ve Özellikleri


ony’nin oyun konsolu Playstation 5 (PS 5) uzun bir süredir merak edilen konulardan biriydi. Çıkış tarihi ile ilgili farklı kaynaklardan bilgi kirliliği oluşurken, konuya ilişkin son gelişme İsveç’ten geldi. İsveçli bir teknoloji market, online mağazası üzerinden Sony Playstation 5’i ön satışa çıkardığını duyurdu.

İsveç MediaMarkt’ta satışa çıktı

Microsoft ve Sony’nin rekabet ettiği en önemli alanlardan biri de kuşkusuz oyun piyasası. Her iki teknoloji firması geçmişte, geliştirdikleri bilgisayar oyunları ile yarışırken, sonrasında Microsoft’un da oyun konsolu pazarına girmesiyle birlikte, rekabet iyice kızıştı. Son günlerde Microsoft’un Xbox Scarlett’i bir yandan Sony’nin Playstation 5’i bir yandan oyun severlerin en çok merak ettikleri konular arasında yer almaya başladı.

Microsoft, yeni oyun konsolu Scarlett ile ilgili önemli paylaşımlarda bulunmuştu. Sony tarafındaysa durgunluk devam ediyor. Yetkililerden henüz beklenen ayrıntılar gelmiş değil. Ancak İsveç MediaMarkt’ın internet sitesi üzerinden Playstation 5’i ön satışa çıkarması, tüm belirsizlikleri bir kenara bırakarak gündeme damgasını vurdu. Playstation hayranlarını sevindiren bu haber karşısında on binlerce oyun sever, İsveçli teknoloji marketinin internet sitesine akın etti.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı