Dünyaca ünlü modellerin formda kalma sırları!


Dünyaca ünlü modellerin formda kalma sırları! Dünyaca ünlü modellerin ve kusursuz fizikleriyle sahnede büyüleyen şarkıcıların yıllar boyunca formlarını nasıl koruduğunu biliyor musunuz? Onlar da adet dönemlerinden geçiyor, bunalıma giriyor, stresli günler hatta aylar yaşıyor ve belki de güçsüz düşüyorlar. Kilo aldıkları zamanlarda ağır eleştirilere maruz kalan ünlüler hayatları boyunca formda kalmanın yollarını bulmuş. Gelin kusursuz vücutlara sahip olan ünlülerin fit kalma sırlarına birlikte göz atalım!

Jennifer Lopez

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez muhteşem vücuduyla ve yıllar geçmesine rağmen hala genç kalabilmesiyle herkesin takdirini topluyor. Lopez, vegan diyeti kullanarak formda kalmayı başarıyor. Vegan diyeti yapmak için vegan olmaya ihtiyacınız yok, zira Jennifer Lopez’de vegan değil.

Beyonce

Beyonce sağlıklı ve pratik şekilde kilo verebilmenin formülünü sıvı tüketimine dayanan detoksu ile bulmuş. Akçaağaç şurubu, limon, kırmızı biber ve suyu karıştırarak elde ettiğimiz bu detoksu günde 8 öğün içerek zayıfladı. Diyeti süresince müshil çayı da içti.

Jennifer Anniston

Anniston uyanır uyanmaz limonlu ılık su içerek güne başlıyor. Ardından kahvaltı öncesi 20 dakika meditasyon yapıyor. Ayrıca günde yarım saat bisiklet sürüp 40 dakika yoga yapıyor.

Adriana Lima

Adriana Lime işi gereği fiziğinde en ufak bir kusura yer vermemesi gereken biri olduğu için formunu korumak için beslenmesine yıl boyu dikkat ediyor. Sadece defileye çıkmadan 9 gün önce özel bir diyete giriyor. Bu diyet süresince sadece toz yumurta içeren bir protein karışımı kullanıyor. Sahneye çıkmadan 12 saat önce herhangi bir sıvı tüketmiyor.

Irina Shayk

Dünyaca ünlü model Irina Shayk kahvaltıda tükettiği kahve sayesinde fiziğini koruduğunu söylüyor. Günde bir fincan yeşil çay içmeyi de asla ihmal etmiyor. Ayrıca, yüzünün şişkin görünmemesi için de her sabah uyandığında cildini buzlu suyla yıkıyor ve buz masajı yapıyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR