Duvardaki Deliğe Kolunu Sokma Cesaretinde Bulunanların Karşılaştıkları Sürpriz!New York’daki Milk Gallery’de yapılan etkinlikte, kolunu duvardaki deliğe sokup bekleyenler harika bir dövmeyle ayrıldı. Malum endüstriler içerisinde “glory hole” kavramı bulunuyor. Duvardaki bir delikle ilgili yapılan türlü şakalar da bunu beraberinde getiriyor. Ancak New York’daki Milk Gallery’de düzenlenen 3 günlük bir sergi ve performans sanatı kapsamında Saved Tattoo’nun dövme sanatçısı Scott Campbell ile beraber bir etkinlik düzenlendi.


Katılımcılar, tüm gün boyunca Milk Gallery’de bekleyerek saat 3’te yapılacak çekilişteki şanslı isimler olmayı umdu. Kazananlar ise duvar dibindeki bir sandalyeye oturup kolunu deliğin içine sokup sonucu beklemeye başladı.


Adeta bir sürpriz yumurta gibi ne çıkacağı belli olmayan bir seanstan sonra Scott Campbell’ın yaptığı izometrik, nokta işi dövmelerden biriyle ayrılıyorlar.


Sürecin bilinmezliği, o an sadece dövme sanatçısının inisiyatifine bağlı olma ve endüstriler arası etkileşimle ortaya çıkan “Whole Glory” tanımı ve kavramı içimizdeki merak hissini de büyük oranda besliyor.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı