Elif 812. Bölüm Özeti 4 Aralık 2018


Kanal 7 dizilerinden olan ve sevilen Elif 812. bölüm özeti ile karşınızdayız.

Elif 811. Bölüm Özeti dizinin 4 Aralık 2018 Salı günü yayınlanacak bölümünü anlatacak. Uzun zamandır güncel olarak izlenen bu dizi, güçlü bir kitleye sahip. Gerek karakterleri gerekse senaryosu açısından ön plana çıkarılan seçimler ile baktığımızda konularla ilgili de seçeneklere ulaşıyoruz. Elif dizisi yeni bölüm ile ilgili son bölüm özetini sizin için paylaşıyoruz.

Elif 812. Bölüm Özeti

Mahir her yerde Melek’i arar ve sonunda ona ait bir izle karşılaşır. Elif ise annesine kavuşmak için kendince bir çözüm yolu bulur. Elif annesini kurtarmak için nereye gidecektir?
Mahir Melek’i tuttukları depoya gelir ve ona ait bir iz bulur. Rana’nın adamları Melek’i esir tutmaya devam eder. Elif ve Aslı Melek’ten hala bir haber alamadıkları için çok üzgündür. Aslı Elif’e göz kulak olmak için o gün şirketten izin alır.
Kerem Aslı olmadan o yoğunluğun altından kalkamaz. Bunu öğrenen Parla’nın ise aklına bir fikir gelir. Kerem bu fikri kabul eder ama şirkette ortalık karışır.
Rana adamlarını Melek’in ağzından laf almak için O’nu daha da sıkıştırırlar. Mahir Melek’i aramaya devam eder.
Elif annesini bulmak için kendince bir çözüm bularak Aslı’dan gizlice konağa doğru yola çıkar. Aylardır her yerde onları arayan Macide’ye kendi ayaklarıyla gider. Macide ve Elif karşılaşacaklar mı?

Elif 813. Bölüm Özeti Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizi ile ilgili olarak, Elif 813. bölüm özeti araması yaptığınız zaman karşınıza gerçekten detaylı bir liste çıkıyor. Ancak dizinin Elif 813. bölüm özeti 4 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak bölümü tanıtacak. Dizi ekibince bölümün çekimleri tamamlandı ve yayın saatini bekliyor. Elif 813. bölüm özeti dizinin 5 Aralık 2018’deki bölümünden tüyolar verecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR