Elinizdeki Çizgilerden Nasıl Bir Aşk Hayatınız Olduğunu Söylüyoruz


İnsanların elleri, aşk hayatlarında nasıl bir tavır sergiledikleri hakkında kişinin kendisinden daha çok bilgi vereblir. Unimetre olarak sizlere avcunuzda bulunan aşk çizginize göre nasıl bir karaktere sahip olabileceğiniz söylüyoruz. Ellerinizin kenarlarını birbirine değidirin ve aşıkken nasıl bir karaktere sahio olduğunuzu görün.

Çizgiler aynı hizada

Eğer partnerinizin aşk çizgileri aynı hizada ise çok şanslısınız. Bu tip insanlar ilişkilerine çok bağlı ve tutkululardır. Rasyoneldirler ve hayatta keskin dönüşleri sevmezler. Sakin bir karakterleri vardır ve başkalarının düşüncelerine önem verirler.

Sol eldeki çizgiler aşağıda

Bu insanlar kendilerinden büyük ve daha olgun kişileri partnerleri olarak seçerler. Bu çizgilere sahip olanlar aşk hayatlarında başarılı, romantik ve sosyal çevresindeki kurallardan özgür bir halde yaşarlar. Her zaman iç seslerine kulak verirler ve bu düşüncelerin çok azından pişman olurlar.

Sol eldeki çizgiler yukarıda

Bu kişiler ciddi ilişkilere hemen atılmazlar. Onlar için aşk mutluluk için bir sebep değildir. Sıra aşık olacakları insanı seçmeye geldiğinde kendilerinden yaşça küçük veya farklı bir kültürden olan kişileri tercih ederler. Öz güvenleri çok fazladır. Onlar için bu zor seçimler sonucu kurulmuş ilişkiler çok değerlidir ve ilişkide çıkabilen sorunların üstesinden rahatlıkla gelirler. (Kaynak: BrightSide / Çizimler: Daniil Shubin)

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı