En İyi Mobil Oyun Telefonları


Mobil oyunlar son dönemde oyun tutkunlarının imdadına yetişmeye başlamış durumda.

Gündelik hayatın içinde işinden tutun trafikte harcanan vakte kadar birçok etken insanların daha stresli ve gergin olmasına neden olabiliyor. Herkesin bu stres ve gerginlikten kurtulmak için farklı yolları olsada tabiki oyun tutkunları bu rahatlamayı oyun oynayıp yaşıyor. Oynanan oyunlar zevklere göre farklılık göstersede oyun konsolları ve bilgisayarlar bu konuda buluşulan ortak nokta olarak gün yüzüne çıkıyor. Peki en stresli anınızda “ bir tur oyun atsaydım rahatlardım” diye düşünürken bilgisayar ya da oyun konsolunuz yanınızda değilse ne yapıcaksınız? İşte tam bu noktada ellerimizden düşmeyen ve artık gündelik hayatlarımızın vazgeçilmez birer parçası haline dönüşen telefonlarımız kendilerini belli ediyor. Gelişen teknolojinin de katkıları ile performans olarak çok üst seviyelere ulaşan cep telefonları mobil oyun anlamında oldukça elverişli konuma gelmiş durumda. Üstelik mobil oyun oynama kültürü hızlı bir şekilde yayılmaya başlıyor. Öyle ki markalar telefonlarımızda daha iyi bir mobil oyun deneyimi yaşayabilelim diye hem çeşitli aksesuarlar piyasaya sürüyor hem de oyuncular için özel telefonlar üretiyor.

Gerek yüksek performansı ile oyuncular için iyi birer alternatif olan telefonlar gerekse mobil oyun oynanması için özellikle üretilen telefonlar olsun piyasada bir çok seçeneğimiz bulunuyor. Biz size bu başlık altında iyi bir mobil oyun oynama deneyimi yaşayabileceğiniz telefonlardan bahsedeceğiz.

1. Razer Phone

Hiç kuşku yok ki oyun söz konusu olduğu zaman Razer oluşturduğu ekipman ağı ve sayladığı yüksek performans ile ön plana çıkan markalardan birisi. Hal böyle olunca da mobil oyun tutkunları için bir oyun telefonu üretmesi kaçınılmaz bir durumdu. Razer’ın bu oyun telefonu mobil oyun zevkinizi en üst seviyelere çıkartacaktır.

2. Xiaomi Black Shark

Son dönemde piyasaya çıkarttığı telefonlar ile kullanıcılara hem zarif bir telefon hem de yüksek performans tecrübesi yaşatmayı amaçlayan Xiaomi oyun tutkunlarını da unutmamış ve onlara özel bu telefonu piyasaya sunmuştur. Yüksek performans ve geniş ekranı ile mobil oyun keyfinize keyif katacak.

3. Asus ROG Phone

Piyasaya sunduğu oyun bilgisayarları ile oyun sevdalılarına keyifli vakitler geçirten Asus bu tecrübesini kullanarak mobil oyun tutkunları için özel bir telefon üretti. Üretmiş olduğu bu oyuncu telefonu ile kullanıcılarının mobil oyun keyfini en yükseklere çıkartma konusunda oldukça iddaalılar.

4. Apple Iphone X

Apple ürettiği her ürün ile piyasaya damga vuran bir  marka durumunda. Her kesim ve her yaş grubunun ilgisini çekmeyi başaran Apple ürettiği ürünler ile kullanıcılarına en yüksek performansı sağlama amacı ile yoluna devam ediyor. 10. Yıllarına özel ürettikleri bu telefonda tam amaçlarına uygun bir performans ile karşımıza çıkmakta. Bu nedenden dolayı da geniş ekran ve yüksek performans ile mobil oyun tutkunları için iyi bir alternatif durumda.

  2018'in En Popüler e-Spor Oyunları

5. Samsung S9 – S9 Plus

Samsung ürettiği her ürünü ile kullanıcılarını memnun etme çabasında. Gerek zarifliği gerekse ürünlerindeki başarılı performanslar ile kendi farkını ortaya çıkartıyor. Yüksek performans, geniş ekran ve başarılı bir görüntü kalitesi için mobil oyun sevenlerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda da fazlası ile başarılı durumda.

6. Sony XZ2

Sony elektronik dünyasında en önemli markalardan bir tanesi. Bilgisayarları, telefonları, oyun konsolu ve diğer bütün ürünleri ile birlikte. Bu kadar tecrübeli ve kaliteli bir marka olunca da her ürününde kaliteyi ve performansı bir tık daha yükseltmeye çalışıyor. Bu üründe de bunu göz önüne alarak her kesime hitap eden bir telefon ortaya koymuşlar. Mobil oyun tutkunları içinde yeterli olacak olan bu ürün performansı ile oyun zevkinizi arttıracaktır.

7. Google Pixel 2XL

Google dünyanın en önde gelen markalarından bir tanesi hiç şüphesiz. Getirdiği yenilikler, ürettiği zaman büyük etkiler getiren ürünler derken Google kendi markasını taşıyan telefonunu üretti ve yazılımdan tutun performansa kadar her şeyi en iyi şekilde kullandı. Piyasadaki rakipleri ile performans, zariflik, kalite açısından sıkı bir yarış içindeyken kullanıcılarını da memnun etme konusunda geri kalmıyor. Geniş ekran, görüntü kalitesi ve performansı göz önüne alındığı zaman mobil oyun sevdalıları bu telefonla oyun oynadıkları zaman oldukça keyifli vakitler geçirecekler gibi duruyor.

Gündelik hayatın koşuşturması içinde kafanızı dağıtmak istediğiniz an mobil oyunlar yanınızda. Nerede ne zaman isterseniz…


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR